Jump to content
Dogomania

gdzie najlepiej kupić setera?


Jureja

Recommended Posts

  • 3 months later...

czy założycielka tego topicu dokonała już zakupu seterka? jestem bardzo ciekawa na jaką hodowlę się zdecydowałaś. Przyjaźnię się z hodowlą Diervilla u uważam że to jest super wybór, tym bardziej, że poziom ich psów ciągle rośnie, a jako hodowla są super kochającymi i rzetelnymi hodowcami.

Link to comment
Share on other sites

[B]Gana [/B]zdecydowałam się na Diervillę,szczenięta urodzą się na początku kwietnia:multi: .Nie byłam jeszcze odwiedzić hodowli,ale może Ty mi coś powiesz na temat ich seterów?Wiesz może jaka jest Bela,bo to ona jest matką szczeniąt?

Link to comment
Share on other sites

oczywiście, że wiem :)
Bela jest przeurocza! tzn oprocz tego że jest fajna eksterierowo ma boski charakter.. to moja ulubiona suka w tej hodowli :)
uważam że dokonałaś super wyboru, tym bardziej, że miot ktory ma teraz przyjść na świat jest rewelacyjnie zaplanowany. Jeśli chcesz nawiązać kontakt z hodowczynią to bez skrupółów możesz napisać do Kasi maila ona odpowie na każde Twoje zapytanie.
Czy będziesz chciala wystawiać tą suczkę? mam nadzieję, że tak :)
niedawno byłam u Diervillów i akurat Bella już była w ciąży :)
a moje "rodzinne" powiązania z tą hodowlą są takie, że mieszkający tam ALLODEE Cinammon's jest ojcem mojej Gany, a suczka SWEET DIERVILLA z Arislandu to Gany miotowa siostra :)
kurcze ale sie ciesze.. tym bardziej, że jesteś z Poznania więc będę miała blisko Diervillowego pieska :D
Na Dębcu w Poznaniu mieszka HERO'S HEART dIERvilla, który jest synem Beli i Odiego. Herosek to Gany najlepszy przyjaciel, tym bardziej, że jest jej przyrodnim bratem. OJ JUż WIDZE TE RUDE POZNAńSKIE SPACERKI :):):)

Link to comment
Share on other sites

Z Panią Kasią kontaktowałam sie już telefonicznie i mailowo:lol: Wspaniała kobieta:p Przesłała mi mnóstwo zdjęć Ardana,ojca szczeniąt.Faktycznie piekny pies i posiada wszystkie mozliwe badania.A więc miot zapowiada się super.Zwszaszcz,że poprzednie mioty Beli były bardzo wyrównane:cool3:
Suczkę wystawiać będe obowiązkowo(marzy mi sie też obedience albo agility),bo pragnę,by została suką hodowlaną;)

A więc Twoja Gana jest córka Odiego i siostrzyczką Cookie!No to będziemy mieli w Poznaniu wspaniałą seterkową rodzinę8-)
Juz nie mogę doczekac sie spacerków,chętnie umowila bym sie na ten teraz planowany,ale niestety moja rodezjanka nie moze zbytnio szaleć.

Link to comment
Share on other sites

tak dla formalności ja 16:P
a chodzisz jeszcze do LO czy już jesteś po??

jak złapie jakiś Konakt z Kasią lub Bodziem to sie od razu pochwale, że bede miala kolo siebie ich Diervillową sunie. :D
jaką część naszego pięknego miasta zamieszkujesz?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...