Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

No, dobra. Na razie wstawię fotki jednej Rodzyneczki o imieniu OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI.
Voila!

Niestety, nic na razie nie wstawię, bo nie mogę załadowac fotek ani z VPX ani z Image shack. Czy coś się zmieniło we wstawianiu zdjęć...?

Idę teraz na spacerki z psami, po spacerach będe znowu próbowała.

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']ja robie recznie - wklejam link miedzy [img] [/img] i to dziala[/QUOTE]
Spróbuję.
A najgorsze jest to, że mi nawet przez te 2 programy nie przechodzi...

[quote name='deer_1987']7 opcja w szybkiej odpowiedzi ale czasami trzeba odznaczyc Retrieve remote file and reference locally[/QUOTE]
Oj, nie za bardzo rozumiem, co Ty tutaj piszesz...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Masz na dole szybka odpowiedz prawda?
7 ikonka od lewej to dodawanie zdjec ale jak w nia klikniesz to odznacz Retrieve remote file and reference locally w tym pol frpom url![/QUOTE]
Spróbuję tym sposobem, ale to juz jutro...

[quote name='Vectra']Asiu w razie coś prześlij mi fotki na maila , [email][email protected][/email][/QUOTE]
Dzięki za chęć pomocy, ale niby dlaczego Ty masz je wstawiać. Ja chcę to zrobić sama , tylko że nie mogę tego zrobić ani przez VPX ani przez żabę. Poza tym tych fotek jest sporo.

W VPX, po komendzie "Wyślij", po kilku sekundach znika mi cała ramka i wszystko wygląda tak, jakbym wogóle nie próbowała wstawiać fotki. I tak jest za każdym razem.

A w żabie to po załadowaniu fotki pojawia się ramka z napisem , że nie wybrano żadnego obrazka.
ciekawe...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanacek']Wczoraj [COLOR=Black]se urodzilo [/COLOR][COLOR=DarkRed]Izegbe Hanacek (corka Wahzirka) [COLOR=Black]6 szczeniakow - 2 psiaki tri + sunie tri + 2 sunie rude[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]
Oooooo, super sprawa! Gratulacje!!!:multi::multi::multi::multi:
[B]Hanacku[/B], nawet nie wiesz, jak się cieszę z dzieci Izy! No i 4 sunie!!! :multi::lol:Zawsze lubiłam, jak mi się rodziły dziewczynki.:lol::loveu:
Gratulacje!!!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, dzisiaj żaba tez nie wpuszcza mnie na serwer. VPX - chała!
Jak wrócę z wizyt w sklepach meblowych i po spacerach, to spróbuję na innym kompie. Może takie domowe "czary-mary" zadziałają...?

A, zagłosujcie, proszę na naszą Koleżankę Korenia w konkursie MKCafe. Bardzo proszę!
[URL]http://www.mkcafekonkurs.pl/ankieta.php?n=Korenia[/URL]


Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oooooo, super sprawa! Gratulacje!!!:multi::multi::multi::multi:
[B]Hanacku[/B], nawet nie wiesz, jak się cieszę z dzieci Izy! No i 4 sunie!!! :multi::lol:Zawsze lubiłam, jak mi się rodziły dziewczynki.:lol::loveu:
Gratulacje!!!!!

Pzdr.[/QUOTE]
Bardzo dziekuje - tiez sie cecze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']witaj powrocony Asiaczku :hand:[/QUOTE]
Jeszcze przez jakiś czas będę tak z doskoku, bo teraz muszę wysprzatać po remoncie mieszkanie, ale juz kontakt ze mną jest.:lol:

[quote name='hanacek']Bardzo dziekuje - tiez sie cecze[/QUOTE]
Niech maluszki się zdrowo chowają!:loveu:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

ja powoli planuje jakis remont u siebie - a raczej "odswiezenie" mieszkania bo po 6 latach od wprowadzenia juz b wypadalo :)
co prawda przed narodzinami Madzi Przemo pomalowal sciany ale teraz mysle nad zmiana koloru + nowe karnisze + nowe firany i zaslony... hmm sporo rzeczy bym zmienila :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja powoli planuje jakis remont u siebie - a raczej "odswiezenie" mieszkania bo po 6 latach od wprowadzenia juz b wypadalo :)
co prawda przed narodzinami Madzi Przemo pomalowal sciany ale teraz mysle nad zmiana koloru + nowe karnisze + nowe firany i zaslony... hmm sporo rzeczy bym zmienila :)[/QUOTE]
Ha, uważaj, abys przy okazji wymiany karniszy, zasłon i firan nie wymieniła całych okien!:evil_lol: Tak, jak ja.... zaczęłam od klamek a skończyłam na wymianie drzwi z futrynami...
Dzisiaj juz zamówiłam komody do przedpokoju i komódkę do małego pokoju. Poniewaz nie znalazłam takiego niedużego stolika pod telewizor, to wiesz, co kupiłam - Taki wysoki stołek barowy. I będzie gites.
Problemy były nie z meblami jako takimi, ale z tym, że ja potrzebowałam meble w konkretnym kolorze - jasny buk i czerń. A te, co mi pasowały nie wszystkie były w odpowiednim kolorze. A jak juz był kolor - to nie było wymiarów. Eh, chce się zyc..!:diabloti:

[quote name='agaciaaa']Mam nadzieję, że problemy z fotkami szybko miną i zobaczymy jeszcze dziś bobaski :loveu:[/QUOTE]
Zaraz zgram fotki na pen-drive i przejdę na inny komp. zobaczym., Jak to nic nie da, to chyba jednak przeslę je do Vectra i poprosze uprzejmie, coby je wstawiła. Bo pewnie juz nogami przebieracie, aby zobaczyc maluszki, prawda?
A, i dzisiaj rudo-biały piesek zaczął otwierać oczka. No, juz czas najwyższy!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']czesc Asiu nie było mnie kilka chwil ale juz jestem :D[/QUOTE]
Debestko Kochana:loveu:, mnie nie było ponad 2 tygodnie - remont małęgo pokoju i przedpokoju... Ale juz kompy mam poinstalowane i usiłuję obłaskawić nową DGM. A szczególnie wstawianie fotek, bo mam ich sporo.... ludziska czekają, a tu djupa, nic nie wchodzi...:shake:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...