Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='deer_1987']Witam sie w deszczowy piatek :)
Dopiero co byl piatek? ten tydzien mi szybko zlecial :)[/QUOTE]
Mnie wogóle czas szybko płynie...
Jak się ma duzo pracy czy jakieś ciekawe zajęcia,to ani się spostrzeżesz, a juz tydzień do tyłu...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]
oj już nie narzekaj, ponad 3h to mało ? :eviltong:[/B][/COLOR]
[COLOR=Navy][B]ale powiem Ci, że jak wracałem, usiadłem sobie pod pałacem i tak cieplutko było w słońcu, ach :)[/B][/COLOR][/QUOTE]
Mało...
A co do pogody, to klaruje się na weekend... Ja w niedzielę, jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, jadę na grilla, to będzie mój pierwszy grill w tym roku!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Wow, dopiero pierwszy? Tak to jest, jak się co chwila na wystawy wybywa ;)[/QUOTE]
Wystawy - to na pewno jakieś usprawiedliwienie.Ale generalnie to za ciepło było...
Dobrze, że chociaż jeden raz, ale tradycji stanie się zadość i w tym roku;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']To mamy nadzieję, że się na dzisiaj wyrobisz z fotkami. ;)[/QUOTE]
No, niestety, nie dałam rady...

[quote name='deer_1987']poczekamy cierpliwie :)[/QUOTE]
Powinnam dzisiaj cos wrzucić...

[quote name='Alicja']Asiaczku , powinnaś wydać album ...szlakiem wystaw ;)[/QUOTE]
To nie jest głupi pomysł... Tyle fotek z trasy, trochę mniej z konkretnych miast. Ale gdyby tak się przyłozyć, to mógłby byc dosyc ciekawy album:)

[quote name='kaskaSz']To baski się skubie? Nie w sensie trymowania, ale tak się podskubuje, nie wyczesuje?
Ja odkąd mam grilla domowego-elektrycznego robię go często, ale to źle się odbije na mojej sylwetce powakacyjnej hehe[/QUOTE]
Baski mają krótki włos, więc jak go wyczesać? Próbowałam z gumką recepturka naciągnięta na grzebień psi - nie dał rady. Więc biorę fałd skóry i skub-skub-skub... Wczoraj Serek tez został poskubany i juz zdecydowanie lepiej wygląda. Najgorzej idzie mi skubanie jego szyi. Bo nawet boczki daje sobie skubac bez żadnych fochów, ale szyja to jakiś dla niego problem... No nic. Musimy Matce Naturze pomóc i tyle.

Grill domowy, hm... dobry pomysł. Ale masz rację, moja sylwetka tez by się baaaardzo zmieniła, bo ja jestem łakomczuch:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja tez dzisiaj wstałam o 4.00. No więc zaliczyłam dłuższe spacerki, odpowiedziałam na kilka maili i biorę się za sprawy domowe...
Pzdr.[/QUOTE]
a o ktorej sie kladziesz? to tak z ciekawosci :)

Mnie czeka sprzatanie w akwa, sprzatanie w domu i praca domowa sprzed tygodnia :D

Link to comment
Share on other sites

Nie mogłam się powstrzymac i skopiowałam od Polubek:)
[B][COLOR=red]30 przykazań grzecznego psa.[/COLOR][/B]

1. Śmieciarz nie kradnie naszej własności.
2. Nie powinienem gwałtownie wstawać, jak leżę pod stolikiem z kawą.
3. Nie będę gubił zabawek za lodówką, za kanapą ani pod łóżkiem.
4. Będę wytrząsał futro z wody ZANIM wejdę do mieszkania.
5. Nie będę jadł jedzenia kota. Ani zanim on je zje, ani po tym jak je zwymiotuje.
6. Przestanę szukać ostatniego czystego kawałka dywanu zanim zwymiotuję.
7. Nie będę się załatwiał ani wymiotował w samochodzie.
8. Jeśli jestem na plaży, nie będę się tarzał na martwych mewach, rybach, krabach itp, nie ważne jak atrakcyjnie pachną.
9. Żwirek w kociej kuwecie, pomimo, że smaczny, nie jest dobrym jedzeniem.
10. Nie będę więcej jadł serwetek ani papierowych ręczników, ani wydalał ich w ogródku po przetrawieniu.
11. Kosz na chusteczki higieniczne nie jest słoikiem z ciasteczkami.
12. Szczoteczki do zębów moich właścicieli są wyłącznie dla ich prywatnego użytku. Jeśli będą chcieli, żebym jakąś posiadał, kupią mi jakąś.
13. Nie będę zjadał kredek ani ołówków, ZWŁASZCZA tych czerwonych. Dzięki temu wyrzeczeniu, kiedy już je przetrawię i wydalę, moi właściciele nie będą panikować, że mam wewnętrzne krwawienia.
14. Nie będę nalegał, żeby okno w samochodzie było opuszczone, jeśli dzień jest deszczowy.
15. Nie mamy dzwonka w domu, więc nie muszę szczekać za każdym razem jak usłyszę taki w TV.
16. Nie będę kradł bielizny Mamy i szalał z nią w ogrodzie.
17. Kanapa nie jest ręcznikiem do pyska. Tak samo jak ubrania Mamy i Taty.
18. Miejsce mojej głowy NIE jest w lodówce.
19. Nie będę gryzł ręki policjanta, kiedy sięga po dowód rejestracyjny i prawo jazdy Mamy.
20. Nie będę szamotał się z bielizną Taty, kiedy siedzi on na sedesie.
21. Żeby uniknąć nieprzyjemnego sznurka zwisającego z mojego odbytu, powstrzymam się od wyjadania z kosza na śmieci zużytej nici dentystycznej.
22. Przestanę uważać, że wytarzanie się w ziemi zaraz po kąpieli jest moim obowiązkiem.
23. Będę pamiętał, że wtykanie nosa w czyjeś krocze nie jest odpowiednim sposobem witania gościa.
24. Nie będę posuwał nogi człowieka, nie ważne jak bardzo jest atrakcyjna.
25. Nie będę pierdział w twarz człowieka, kiedy śpię obok niego na poduszce.
26. Nie będę przeciągał tyłka po dywanie po powrocie ze spaceru.
27. Nie będę uważał muszli klozetowej za magiczne, nieskończone źródło wody, mimo wyraźnych dowodów, że tak właśnie jest.
28. Nie będę lizał sobie krocza na środku salonu, kiedy w domu są goście.
29. Będę pamiętał, że szybki obrót i wąchanie odbytu spowoduje natychmiastowe opróżnienie pomieszczenia. Dlatego nie będę tego robił.
30. Kot to nie zabawka-piszczałka. Dlatego, jeśli bawię się z nim i wydaje takie dźwięki, to nic dobrego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Dobre:)
Muszę to jednemu futrzastemu wryć w rozum.....[/QUOTE]
... a ja wszystkim baskom...
No, może nie wszystkie punkty, ale sporo;)

[quote name='Śnieżynka']Asiaczku jak sie nie myle to furminator da rade :) znajoma beagielke takim wyczesuje i super wygląda :)[/QUOTE]
Witaj, kopę lat!
Wiesz, ale ja nie mam CO wyczesywać... Ale Serek juz zdecydowanie lepiej wygląda i myslę, że do Bratysławy damy radę:) Dziękuję za podpowiedź:)

[quote name='Błyskotka']Miłego dnia Asiu :).[/QUOTE]
Wzajemnie, Kochana:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...