Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Maks i Spark']....DUUUUUŻO ;):p
A.[/QUOTE]
Teraz chyba pora rozpisac konkurs "Ile Żelka ma małych fasolek w bzuszku?":lol:

[quote name='Vectra']następnym razem , wezmę pudełeczko na Serek :diabloti: i wyniosę niepostrzeżenie :evil_lol: aczkolwiek , Serek chciał mi torebkę zwinąć i może się w nią spakować ? ;)[/QUOTE]
E,opowiadasz. Sama chciałaś zwinąć koty, a na Serka zwalasz, że on , taki młody, chciał torębkę zwinąć... Oj, nieładnie...:razz:

[quote name='Alicja']
[B][FONT=Arial][COLOR=red]weź weź ...Serek jest zaje2bisty :evil_lol::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]
Serek to taki lisek-chytrusek. Wiem, co mówię!
On by sprzedał wszystkie baski razem wzięte, i jeszcze jakiś bonusik by dostał.:lol:

[quote name='Vectra']on u mnie by się doskonale odnalazł :loveu: :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]
A ja myslę, że sprzedałby to całe Twoje towarzystwo i kupiłby dla Mamusi domek z ogródkiem. Oj, z jakim ogródkiem? z OGRODEM! i kilkoma hektarami trawy...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa'][URL]http://img406.imageshack.us/img406/9342/img4215m.jpg[/URL] bardzo fajna ta etola :lol:
[URL]http://img20.imageshack.us/img20/6534/img4245j.jpg[/URL] "ile basków mieści się na kanapie" :evil_lol:[/QUOTE]
Noooo, jeszcze przynajmniej ze 3 by się zmieściłyalbo i 4...:evil_lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Asiaczku dziekujemy za tyle fotek ;) Fajnie miec tyle odwiedzin![/QUOTE]
...będą i nastepne, może nawet dzisiaj wieczorkiem...

[quote name='dbsst']o rany ależ się zabaskwiło i zakociło u Ciebie :lol::lol::lol::lol: musiało być wesoło :lol::lol::lol:

hej:p[/QUOTE]

Oj, było miło!
Co prawda, w piątekdo Oddziału jechałam prawie 1,5 godziny, ale warto było!:lol:
A z kolei w sobotę, to sama wiesz, kto był. Do tego przyszła równiez M&S x2 i se pogadalim...:evil_lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
A z kolei w sobotę, to sama wiesz, kto był. Do tego przyszła równiez M&S x2 i se pogadalim...:evil_lol:

Pzdr.[/QUOTE]


Wiem TA-CO-Na-KAWE-się_WPRASZA :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
widziałam foty ewy Etoli :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']Wiem TA-CO-Na-KAWE-się_WPRASZA :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
widziałam foty ewy Etoli :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Fakt, kawy dostała, ale tylko 1 porcyjkę.
Ale była i Colka, soczek, woda. Mogła pić, nie?

[quote name='agaciaaa']Jakby się piętrowo ułożyły to może i jeszcze więcej :evil_lol:[/QUOTE]
Racja!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Szkoda, że tak daleko mieszkam, też bym się wprosiła ;)[/QUOTE]
No tak. Sporo km nas dzieli...

[quote name='Florka_xyz']Darianna uwierz ze ja tez :razz:Ale niestety mieszkam 350 km od Asiaczka :-([/QUOTE]
No, ale chyba raz, przelotem byłaś...:lol:

[quote name='Mudik']A ja miałam tak blisko:-(:-(, pozdrawiamy cieplutko Asiu!:lol::lol:[/QUOTE]
Miałaś, miałas. Ale za to teraz masz Rodzinę!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Nie martw się Asiaczku, jak będzie międzynarodowa w Warszawce to na pewno jakoś się do Ciebie wproszę :)[/QUOTE]
OK. Jeżeli nic się nie zmieni - to wystawa m-rodowa w W-wie powinna byc w lipcu.:lol:
[quote name='Vectra']kawa kawą , ale obiadek był palce lizać :) i Serek też pyszny ;)[/QUOTE]
Jak w czwartek będziesz ppłd. to tez postaram się coś przygotowac dobrego, na ciepło...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']PEwnie ze byłam :) i milo wspominam bardzo :lol:
Ale mam nadzeje ze gdzies sie spotkamy i bede mogła wymiziac Serka ;)[/QUOTE]
W przyszłym roku zaczniemy jeździć. Serek 1.1.2010 r. kończy 6 miesięcy. A teraz to treningi, zabawy, goście, mizianie...

[quote name='Mudik']Asiu bom zapomniała, jak degustacja mięska???[/QUOTE]
Tego od matagi? Nooooo, niestety, było tak słone, że musiałam wyrzucić.Na serio. Nie wiem, dlaczego... Ugotowane - jak najbardziej, pachnące, ale tak pieruńsko słone, że ....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

I informacja z ostatniej chwili:

[B]WILNO, 23-24.10.2009 r.[/B]
[B]JUMA MONGO Asiaczek FCI[/B]
[B]I dzień - ...BOB, BOG2 !!!![/B]
[B]II dzień - ...BOB, BOG1, BIS!!!!!!![/B]

Ale niespodziewajka! Jumcia w szczytowej formie!

Cholera, nie moge ani powiększyć ani pokolorowac:angryy:...

Pzdr.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][quote name='Asiaczek']
Cholera, nie moge ani powiększyć ani pokolorowac:angryy:...
[/QUOTE]
[/LEFT]
[CENTER][B][SIZE=6][COLOR=red]WILNO, 23-24.10.2009 r.[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=6][COLOR=red][B]JUMA MONGO Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=red][B]I dzień - ...BOB, BOG2 !!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=red][B]II dzień - ...BOB, BOG1, BIS!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

To ja to zrobiłam "na piechotę" :lol:


[CENTER][B][SIZE=6][COLOR=blue]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[B]:multi::multi::multi:[/B]

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...