Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']
Tak jest! Savannah - jak zwykle - super przygotowana!:lol:
Brawo, wyczerpująca odpowiedź!:multi:

Pzdr.[/quote]
Dzięki Asiaczku :)
Tez wole Polski system, i wydaje mi sie ze niekiedy nawet jak w jakims kraju moga szczenieta z miotu byc na rozne literki, to niektorzy hodowcy, by ich hodowla byla bardziej rozpoznawalna, a raczej by dane psy byly rozpoznawalne, daje na ta sama literke imiona , mimo iz wcale nie musza. Tak jest chocby i w hodowli Hiszpanskiej SH del Karraces. Uwazam to za bardzo fajne rozwiazanie. We Francji jest inny przymus - i on chyba najmniej mi odpowiada... bo w koncu jak niektore hodowle maja po pare miotow na rok, to dosc trudno juz po entym razie wymyslac kolejne niepowtarzajace sie imiona na ta sama litere...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah']Asiaczku juz dzisiaj wreszcie podali plan :)
wiec mam dobra wiadomosc! w piatki jak zawsze mam wolne :) a euro jest 3-5.10 jak sie nie myle? a w poniedzialek 6 musze byc w szkole dopiero na 15.. wiec jak by nie patrzec zdarze prawda?
Czyli jade! :multi:[/quote]
Szczęściara:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Witam się wieczornie..
...przychodzę z takim mini-Baskiem (mojego wykonania). :lol:
[IMG]http://i37.tinypic.com/2h6rn6w.png[/IMG][/quote]
Piękny!:loveu:
Cambelowa - Zdolniacha z Ciebie!!!
Czy to Dżezik był pierwowzorem?

[quote name='Russellka']Witamy się! :loveu:[/quote]
Witaj, Russellko!
Przesyłam Wam troszkę słoneczka, bo dzień zapowiada się słonecznie!:lol:

[quote name='Mudik']Super basek! A zrobiłabyś mi takiego mudika?:oops::oops::oops:[/quote]
Proś, a (może) będzie Ci dane...
Wiem, że Cambelowa ma - tak, jak ja - niedobór wolnego czasu, ale moze się uda...?

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Poczytałam ze u Was dzis była ładna pogoda ....u nas nadal deszcze ... przelotne wprawdzie ale ulewne :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Alutka, no to przesyłam Wam kilka najcieplejszych promieni słonecznych.:loveu:

[quote name='betel']Pozazdrościć , u nas padało , było buro i ponuro:cool1:. Pozdrowienia dla Was i Waszej gromadki:loveu:[/quote]
betel - dla Was też przesyłan troszkę słońca, tak, hm... z 6 ciepłych promyków. Starczy?

[quote name='Savannah']Dzięki Asiaczku :)
Tez wole Polski system, i wydaje mi sie ze niekiedy nawet jak w jakims kraju moga szczenieta z miotu byc na rozne literki, to niektorzy hodowcy, by ich hodowla byla bardziej rozpoznawalna, a raczej by dane psy byly rozpoznawalne, daje na ta sama literke imiona , mimo iz wcale nie musza. Tak jest chocby i w hodowli Hiszpanskiej SH del Karraces. Uwazam to za bardzo fajne rozwiazanie. We Francji jest inny przymus - i on chyba najmniej mi odpowiada... bo w koncu jak niektore hodowle maja po pare miotow na rok, to dosc trudno juz po entym razie wymyslac kolejne niepowtarzajace sie imiona na ta sama litere...[/quote]
Zgadzam się! I z hodowlą del Karaces i z Twoją opinia nt. Francji.

[quote name='Savannah']Asiaczku juz dzisiaj wreszcie podali plan :)
wiec mam dobra wiadomosc! w piatki jak zawsze mam wolne :) a euro jest 3-5.10 jak sie nie myle? a w poniedzialek 6 musze byc w szkole dopiero na 15.. wiec jak by nie patrzec zdarze prawda?
Czyli jade! :multi:[/quote]
Jeeeeeeee! :multi:
Szczegóły ustalimy .... może dzisiaj do Ciebie zadzwonię? Najpierw wyślę SMS'a, OK?

[quote name='Mudik']Szczęściara:cool1:[/quote]
[B]Mudiku,[/B] a Ciebie nie będzie na Europejskiej? Podejrzewam, że pracodawcy raczej nie dadzą Ci wolnego...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Witam się wieczornie..
...przychodzę z takim mini-Baskiem (mojego wykonania). :lol:
[IMG]http://i37.tinypic.com/2h6rn6w.png[/IMG][/QUOTE]
cuuuuudo!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
a może akitke dałoby sie zdziełać?:roll::oops:


[quote name='Asiaczek']
Lubię i nawet mam takiego jednego w domku - Gusio-pręgusio (po domowemu), a w rodowodzie - Abotere's ADUNBI.
Oto Gusio.
[url]http://img241.imageshack.us/img241/5686/resizeofpict0170abav1.jpg[/url]


Pzdr.[/QUOTE]

super zdjęcie!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Super basek! A zrobiłabyś mi takiego mudika?:oops::oops::oops:[/quote]
[quote name='Asiaczek']Piękny!:loveu:
Cambelowa - Zdolniacha z Ciebie!!!
Czy to Dżezik był pierwowzorem?
[/quote]
[quote name='Agappe']cuuuuudo!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
a może akitke dałoby sie zdziełać?:roll::oops:
[/quote]
Cieszę się, że mój Basek znalazł u Was uznanie!:lol:
Asiaczku, tak, Dżezik.
Jak tylko znajdę trochę wolnego czasu, to coś będę kombinować.;)
Basek zrobiony był jakiś czas temu, tylko zapomniałam wkleić.
Teraz niestety mam nawał pracy związany z webdesignem, i szkoła...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betel']Twoje promyczki pomogły, Asiaczku, bo dziś u nas całkiem ładnie:lol:. Pozdrowionka.[/quote]
Super!
A ja - w ramach rewanżu - poproszę jutro (niedziela) o życzenia pięknej pogody we Wrocku. Mamy tam wystawę na stadionie i jak będzie lało, to... doooopa, a nie ocena będzie...


[quote name='Savannah']Asiaczku, niestety musze powiedziec, ze nici z mojego wyjazdu do Anglii poniewaz moja szkola nie potrafi nic zalatwic :cool1:
Tak wiec podjelam decyzje o rozpoczeciu drugich studiow. Od dzis rownolegle bede realizowac Filologie hiszpanska zaocznie :):lol:[/quote]
O, matko! A dasz radę? To przeciez bardzo duże obciążenie...

[quote name='Elitesse']Asiu czy doszedl moj PM z odpowiedzia o pudrze ?
bo mi net dzis wariuje i nie jestem pewna czy sie wyslal :roll:[/quote]
Doszedł, ale dopiero dzisiaj odpowiedziałam. Jestem jak najbardziej na tak!

BTW - a ja już myślałam, że to tylko u mnie są takie problemy z DGM...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dziś u Nas ładnie a i na jutro zapowiadają pogodę więc Wasz występ we Wrocku chyba będzie w promyczkach słońca ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Od dobrych kilka lat tak było - piękne słońce...
Może tradycji stanie się zadość...

[quote name='Justys95']Więc życzę powodzenia Asiaczki i pogody również ;) Mocno trzymam kciukasy za was :D[/quote]
Tfu, tfu, tfu...

[quote name='lady_m']Asiu! Przepraszam ze sie nie odezwalam do Ciebie ale na miejscu sie okazalo, ze to wszytsko jest tak meczace, ze nie mam czasu na nic innego niz kurs, obiad i dojazd do hoytelu :roll:

No ale chyba widzimy sie w nastepny weekend? :cool3:[/quote]
Ja wiedziałam, że to ciężki kurs i nie mam żalu, chociaż szkoda, że się nie udało...
A widzimy się w Legionowie, tak? O tej wystawie myślałaś?

[quote name='kaskaSz']Dzieńdoberek! Ja także będę trzymała kciuki za pogodę, a w szczególności za Was na wystawie! Zapraszamy do nas na nowe fotki, które sa bodajże na 3 ostatnich stronach.
Pzdr.[/quote]
Postaram się dzisiaj wieczorkiem zajrzeć do Was.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Hej,
a ja przed chwila wróciłam z Twojej Galerii i tez zadałam ci pytanie o Wrocław.

W Zabrzu nas nie będzie; w ten dzień mamy Legionowo.

Co do kotów - mam jeszcze do ostrzyżenia 2 koty, bo sa juz tak straszliwie zarośnięte, że gdybym je czesała systematycznie, to na wystawach zrobiłyby furorę. Ale nununu, nic z tego. Przy najbliższej sposobności ida pod nóż.

Może w przyszłym tygodniu porobię kilka fotek ostrzyżonych futer..
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Pozdrowienia znad morza od Sajduni :)

Dzisiaj mamy ładna słoneczną pogodę oby jutro też nam dopisała, bo na spacerek jesteśmy umówieni. a jak Twoje baski bawią się z akitkami?[/quote]
Nie za bardzo. Podejrzewam, że chyba przeraża je trochę wielkośc akit. Próbowały z Bimbo (nie chciał się z maluchami bawić), Anatą ( tez nic z tego nie wyszło), Koiśką (Koiśka trochę za dynamicznie bawi się z baskami, za statycznie. Małe wolą bieganie, leciutkie zapasy...).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, że uda mi się pogodzić obie rzeczy. Przynajmniej naucze się bardzo dobrze ciekawego języka :) no i będe na studiach okreslanych "jako gorące i pełne hiszpańskiego słońca"

Ja jednak dzisiaj juz bede we Wrocławiu :) Tzn wyjeżdzam ok.15.30. Bede wiec na wystawie o 8 :) wiadomo juz jaki ring?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...