Jump to content
Dogomania

Nodusiowa Galeryjka


Moniś

Recommended Posts

[quote name='Moniś']
Kasiu, ale ja nie wiem czy one w ogóle się nadają do pokazania :evil_lol:
[/quote]

nadają, nadają ;)

[quote]
A jak Mod mnie pogoni, że zakładam kolejny topic na ten sam temat? :roll:
[/quote]

Nie wydaje mi się aby Mod Cie pogonił ;) po to to jest, żeby zakładać kolejne wątki!!!
A najlepiej to się z tym prześpij do jutra ;) potem wstań, wyjdź z Noddusiem, wróć, siądź na dogo i załóż wątek a ja złożę zamówienie ;);)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='fidelek2']nadają, nadają ;)



Nie wydaje mi się aby Mod Cie pogonił ;) po to to jest, żeby zakładać kolejne wątki!!!
A najlepiej to się z tym prześpij do jutra ;) potem wstań, wyjdź z Noddusiem, wróć, siądź na dogo i załóż wątek a ja złożę zamówienie ;);)[/quote]

Haha! Jesteś niesamowita Kasiu! w takim razie chyba zaraz założę ten wątek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Już Ci Moniś współczuję - niebawem nie będziesz mieć wolnej chwili bo tyle zamówień będzie :evil_lol:[/quote]


Jakoś nie ma ruchu w tym moim topicu :roll: Pewnie się bannery nie podobają... ;)


4 godzina, a już tak ciemno :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']Czeeeeść :multi: kope lat :)


Widze, że interes otworzyłaś ;)[/quote]

Kasiu taki interes to nie interes :evil_lol:


[quote name='Zuza96'][I][COLOR=Green]Heeeej ![/COLOR][/I]

[COLOR=Green]Ten jorkus to juz naprawde mnie zachwyca:loveu::loveu::loveu: [B][I]Moniś[/I][/B][I]-a jakie śliczne bannerki robisz :multi: :loveu:[/I][/COLOR][/QUOTE]

Heeej!
Cieszę się, że Noddulek Ci się spodobał :loveu: no i bannerki oczywiście też :cool3:


Jaka pogoda u Was Kochani?'
Też tak szaro i smutno jak u nas?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniś']

Jaka pogoda u Was Kochani?'
Też tak szaro i smutno jak u nas?:roll:[/quote]

Hej!

Moniś , u nas też szaroburo... jakoś nie mogę się pozbierać , wciąż rozmyślam o Bajanku :-(, biedna ta Małgosia ...:-(
Miałam jakieś fotki zapodać do Tuffikowej galerii ale mi się nie chce.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka']Hej!

Moniś , u nas też szaroburo... jakoś nie mogę się pozbierać , wciąż rozmyślam o Bajanku :-(, biedna ta Małgosia ...:-(
Miałam jakieś fotki zapodać do Tuffikowej galerii ale mi się nie chce.:shake:[/quote]

Yhy..., ja też cały czas myślę o nich i nie mogę uwierzyć :shake:, że Bajanka już nie ma.. :-( Strasznie Im współczuję... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniś']Yhy..., ja też cały czas myślę o nich i nie mogę uwierzyć :shake:, że Bajanka już nie ma.. :-( Strasznie Im współczuję... :shake:[/quote]

taki młody, piękny pies ... i takie tragiczne okoliczności :-(:shake:
jak przytulam mojego futrzaka i pomyśle o Bajanku to zaraz łzy mi się cisną do oczu...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka']taki młody, piękny pies ... i takie tragiczne okoliczności :-(:shake:
jak przytulam mojego futrzaka i pomyśle o Bajanku to zaraz łzy mi się cisną do oczu...:-([/quote]

nie potrafię wyobrazić sobie siebie w takiej sytuacji...
każdy z nas by chciał, że psinek żył jak najdłużej....
ehhhh... :-( los bywa bardzo niesprawiedliwy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniś']ale extraaaaaa :multi::multi::-o
Dzięki Aluś :loveu::loveu::loveu:

A co Mani na tapetke powiedziała? ;)[/quote]

nie ma za co :multi:, cała przyjemnośc po mojej stronie :loveu:

Mani bardzo tapetka się spodobała.Tak jak pisałam w środę będzie wywołana i powiesimy na ścianę,:multi: poprzednią także :multi:

Monisiu, zdolna jesteś , gratuluję :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka']nie ma za co :multi:, cała przyjemnośc po mojej stronie :loveu:

Mani bardzo tapetka się spodobała.Tak jak pisałam w środę będzie wywołana i powiesimy na ścianę,:multi: poprzednią także :multi:

Monisiu, zdolna jesteś , gratuluję :multi::multi::multi:[/quote]

Super :multi: Miło słyszeć, że moje "dziełka" zostaną umieszczone w Waszym mieszkaniu :cool3:

A widziałaś to? Strasznie mi się podoba- wczoraj zrobiłam :eviltong:

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=10e1aeba153919e8][IMG]http://images2.fotosik.pl/243/10e1aeba153919e8m.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3f1ae15ca551f60e][IMG]http://images3.fotosik.pl/243/3f1ae15ca551f60em.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...