Jump to content
Dogomania

film o pitbullach - zobaczcie.


*anetta*

Recommended Posts

[quote name='badman2503']Dokładnie o ten :) Dziękuje.

Prowadzę właśnie samotną batalię na pewnym lokalnym forum o dobre imię bullowatych - ten filmik powinien pomóc.[/quote]
Hej!

Ciesze sie ze pomogłam:evil_lol:mam nadzieje ze "walke"wygrasz,chociaz nasze spoleczenstwo jest strasznie zacofane...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

Ciesze sie ze pomogłam:evil_lol:mam nadzieje ze "walke"wygrasz,chociaz nasze spoleczenstwo jest strasznie zacofane...:shake:[/quote]
I tu sie z Toba zgadzam nasze spoleczenstwo jest strasznie zacofane :angryy:Zrobiono z tych psow kozla ofiarnego wszystkich tragedi:-(
Sam mam amstaff-ke bardzo milutka sunie ktora chowa sie z moim 9 letnim synkiem i jest naprawde przemilutka;) A madra sasiadeczka ma malutkiego pieska i jak mnie widzi z Negra to bierze pieska pod pache i idzie w druga strone zeby czasem Negra go nie zjadla:angryy:A ona chce tylko sie przywitac jak z innymi psami na osiedlu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przemo amstaff']I tu sie z Toba zgadzam nasze spoleczenstwo jest strasznie zacofane :angryy:Zrobiono z tych psow kozla ofiarnego wszystkich tragedi:-(
Sam mam amstaff-ke bardzo milutka sunie ktora chowa sie z moim 9 letnim synkiem i jest naprawde przemilutka;) A madra sasiadeczka ma malutkiego pieska i jak mnie widzi z Negra to bierze pieska pod pache i idzie w druga strone zeby czasem Negra go nie zjadla:angryy:A ona chce tylko sie przywitac jak z innymi psami na osiedlu;)[/quote]
Hej!

Nic nie da sie poradzic na to że za większą część naszego społeczeństwa nie jest zdolna do samodzielnego myślenia... .Media "mówią"AST,pit,rott (etc)to mordercy znaczy tak jest...:roll:Druga sprawa że straszną krzywdę psom robią ich właściciele...Przeciętny pan Kowalski kupi sobie psa o którym kompletnie nic nie wie i potem kolejny straszak biega po osiedlu i teroryzuje ludzi...Boże widzisz i nie grzmisz:shake:

Link to comment
Share on other sites

Za morderców były uważne rottki teraz pitbulle i amstafy(wiekszość ludzi nie rozpoznaje tych ras a sa wilekim "znawcami" ich charakterów i jednym zdaniem orzeka "TO URODZENI MORDERCY") Moda na asty i pity przejdzie tak jak przeszła na rottki ale po nich będą następne rasy. Rottweilery będą jeszcze długo pracową aby odzyskać dobre imie....żal mi tych psów a jeszcze bardziej właścicieli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...