Jump to content
Dogomania

.:: A X E L ::.


Gosiek

Recommended Posts

  • Replies 9.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niedawno wróciłam do domku, zaglądam, a tu znowu zagadki.:multi:

Gosiu, bardzo pomysłowa jesteś , dziewczyny się świetnie bawią.:pSama próbuje odszyfrować tą ostatnią, ale nic innego niż było mówione nie przychodzi mi na myśl...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dobry wieczór !!! A ja tam WSZYSTKIE , WSZYŚCIUTKIE zagadki Gosiu rozpoznałam OD RAZU !!! Tylko co się będe CHWALIŁA :p :p :p [/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote]

No to prosimy o odpowiedz do ostatniej:evil_lol::evil_lol: Dla takiego mistrza to nie jest problem:p

Link to comment
Share on other sites

już jestem...ale mam dylemat - bo Monia powiedziała że moze to jabłko ale Kasia ze środek jabłuszka więc była blizsza odpowiedzi.....

obie zgadłyście :p
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/17/fvt7lpwel9x57bd7.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/17/r1zqzn6xu9dbnq3j.jpg[/IMG][/URL]

pyyyyyyszne było :lol:

i na tym kończymy zagadni w dniu dzisiejszym.... nie mam więcej foteczek z zagadkami :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek']Oj Monia - przecież to Ty odgałaś większość zagadek właśnie ;)[/quote]
To poproszę o brawa :multi::multi: ;);)
A nad tymi pomysłami Gosiu, pomyślę jeszcze :lol: Może coś lepszego mi wpadnie do głowy od tych dotychczasowych ;);)

PS. Jutro mój Noduś Łobuziak bedzie miał 7 miesięcy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj i jednak wyrobiłam się i wpadłam tu na chwilę bo ciekawość mnei zżerała... :evil_lol:

nie pomyślałabym że to jabłko :roll:


przez ten czas zdążylam wykapac moich facetów... Sonie zostawiam na jutro... zejdzie mi się z tym jej futrem... tymbardziej ze nieźle jush obrosła... :roll:



Gosiu, masz jakieś ładne foteczki zeby nacieszyć ansze oczy przed zaśnięciem? :razz:


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy dobranoc.. a ja witajcie :lol:

Ledwo mnie weekend nie było a tu stos zagadek !! A produkcja stron ?! :crazyeye: pięćdziesiąt stron zaległości :crazyeye: ale miałam zdziwko :lol:

Gosiu.. a Ty przez te pięćdzesiąt stron.. niezmienna :loveu: .. świeże pomysły.. piękne fotki... zniewalające ujęcia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...