Jump to content
Dogomania

dlaczego Golden????


madalenka

Recommended Posts

Nie mam nic do Goldenow, wrecz przeciwnie. Tylko czemu - wyborem jest Golden, a nie inna rasa? Jestem ciekawa, co jest w Goldenie najcenniejszego? (ja tez w marcu planuje miec goldenka) Tylko dlaczego akorat taki wybor? Pragne poznac Wasze zdanie! Za co go kochacie?
:dog: :P :D :Dog_run: !!!!!!!!


Z gory dziekuje za odp, bo po tem na pewno zapomne:D

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego golden? bo to naukochańsza rasa na świecie ;)

nadaje sie do wszechstronnego szkolenia( u mnie to potrzene bo zaczynam agility), zawsze ma pogodne nastawienie, nie jest dominujący, uwielbia długie spacery i aportowanie, zawsze potrafi pocieszyc :wink:

poprostu jaka sierść-taki charaker, czysto złoto :D

Nie zamieniłabym tej rasy na żadną inną 8)

a dzięki komu to zawdzęczam? oczywiscie pewnemu goldenkowi, który nazywał się Gucio :P Zawsze bidula siedziala sama na dworze i nie wchodzila nigdy do domu :( był tez troszke chudzutki i zawsze go dokarmialam po szkole... Coraz bardziej wtedy zaczynalam interesowac sie psami
Po kilku latach namawianie i wiecznej walki wreście pojechalam do hodowli i rodzice kupili mi pięknego goldka :P

Link to comment
Share on other sites

Masz racje. :P
Ja tez zawdzieczam zgode rodzicow na psa pewnemu psiakowi. Znalazlam go niedawno na ulicy i przyprowadzilam do domu. Nazwalam Koral. Niestety rodzice sie nie zgodzili, ale obiecali, ze na wiosne moge wziac Goldena. Bardzo sie ciesze, bo prosze o to juz od 8 lat...
A Koral znikna! Nie moglam go trzymac u siebie, to chodzil po osiedlu. Codziennie go karmilam z kolezanka. Pewnego dnia nie przyszedl i juz nie wrocil. Mam nadzieje ze nic zlego mu sie nie stalo. Oby! Moze znalazl swoje miejsce... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Golden to w sumie taki sam pies jak Labrador tylko ze ma dluzsza siersc i powiem Ci ze to sa najcudowniejsze psy na swiecie Zawsze sie ciesza merdaja ogonem kochaja ludzi.Zawsze sa gotowe do zabawy i na dlugie spacery.Niezamianila bym mojego labka na zadnego innego psa.Po doswiadczeniach z moim poprzednim psem (owczarkiem niemieckim) moge stwierdzic ze lepszych psow chyba niema:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...