Jump to content
Dogomania

Ciaza a pies - jeszcze jedno pytanko


ereszke

Recommended Posts

Rzecz jest do powaznego przemyslenia - ja mam labradorke, adoptowalam ja jak miala 9 miesiecy. Powodem oddania psa do adopcji bylo przede wszystkim to, ze jak sunia zaczela podrastac to upodobala sobie podgryzanie dziecka nieco ponad rocznego. Byly tez inne powody (wandalizm, zalatwianie sie w domu, ucieczki na spacerach) ale ten byl glowny. Oczywiscie nie wszystkie psy musza sie tak wlasnie zachowywac ale trzeba brac pod uwage taka mozliwosc. Wiec moze z kupnem psa zaczekac az dziecko podrosnie? Labrador jest psem lagodnym ale szczeniak bedzie sie chcial bawic po psiemu a psy w zabawie ustalaja hierarchie w stadzie. Moze byc klopot. Takim wlasnie klopotem okazal sie piesek, ktory jest teraz u mnie. Najwyrazniej byl to trudny do rozwiazania problem skoro ktos postanowil w koncu oddac psa, za ktorego niemalo zaplacil. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Pierwszą sunię dostałąm jak bylam w 6 miesiącu ciąży i dwa tyg zajeło jej dostosowanie sie do nowej sytuacji. Sara była kundelkiem w połowie shar- pei i nigdy, ale to przenigdy niezrobiła krzywdy synkowi. Czasem kiedy miała go poprostu dość warczała ostrzegawczo i chowała się przed nim. drugiego dziecka nieodchorowała już tak bardzo. Niestety z powodu nieszczęśliwego wypadku :cry: nie ma jej już znami i choć wszyscy bardzo tęsknimi postanowiliśmy wziąść szczeniaka labka (albo raczeja labkopodobnego- bo bez papierów). Córa miała równy rok jak Aza trafila do naszego domku, i od tamtej pory są nierozlonczne. Mimo tego, że jest to szczeniak nigdy nawet w zabawie nie zrobila jej krzywdy jakby czuła, że Natalka jest mała i trzeba uważać. Ze starszym synem bawi się zupelnie inaczej i próbuje go sobie podporządkować choć z marnym skutkiem. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że dzieci z psami wychowują się wspaniale. Postaram się zamieścić kilka zdjęć w galerii.
Pozdrawiam i życzę przemyślanych decyzji.

Link to comment
Share on other sites

Postaram się zamieścić kilka zdjęć w galerii.
Pozdrawiam i życzę przemyślanych decyzji.[/quote]

Wiesz takich przemyslanych decyzji to ja sobie sama tez zycze. Powiem ci jednak szczerze ze moj maz nie jest jednak zachwycony pomyslem psa, bo mieszkamy w nowym domku i jemu sie wydaje ze zaraz wszystko bedzie w strzepach i ze na dodatek nie bede juz miala dla niego czasu.
Z czym ja oczywiscie sie nie zgadzam...

Z checia zobacze wasze zdjecia. Powiedz tylko gdzie je umiescisz w galerii bo mam problemy ze znalezieniem tam czegokolwiek :o)
Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=10792&postdays=0&postorder=asc&start=1020[/url]

Zdjecia są w galerii pod tym linkiem.
Ze szkód narazie zjedzone mam moje kapcie, kawalek tapety, ale to nie wina Azy tylko Pana który ją niedokladnie przykleił :lol: i kabel od telefonu bo wisiała i drażnił ją :wink: Teraz juz zamocowany jest jak należy :) Więc psisko w domu to nie tylko szkody hehe. A mieszkanie też mamy nowe i większych szkód narazie nia ma.

Link to comment
Share on other sites

Sliczna z was rodzinka. My na razie czekamy na jej powiekszenie. A ja tak bardzo pragne pieska ze oferuje sie znajomym ze bede im pilnowac ich pociechy w czasie jakiegos krotszego wyjazdu. Moj mezus oczywiscie uwaza ze zwariowalam.... :o)

A u nas w domku juz nawet wiem gdzie nasz piesek by mial swoje lezonko i miski. wiec wszystko jest juz nagrane

a kto u was w rodzinie najbardziej chcial pieska??

Link to comment
Share on other sites

U nas to ja jestem psiara od urodzenia :lol: a mężuś dopuki mnie nie poznał i nie dał sie zreformować :evil: to nie wyobrażał sobie że z psem można pod jednym dachem mieszkać. Teraz jednak jest już przyzwyczajony hehehe i krzywi się jeszcze jak miejsca w wyrku nie ma :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...