Jump to content
Dogomania

Kilka pytań dot. mojego sznaucerka ;)


Matt

Recommended Posts

Mam pare pytań. Mój 3-miesięczny sznaucerek miniaturka ciągle mnie gryzie.... ostatnio gryzł nas nawet do krwi..... :roll: ale teraz opracowałem sobie klaśniecie... przestaje, ale idzie znowu, aż ja wejde na kanape, albo rzuce mu zabawke ;) najgorzej jak mam krótkie spodenki żadnej zabawki i kanapy by wskoczyc, a obie rece zajete..... :)

Poza tym mój sznaucerek nie ma rodowodu. Moim zdaniem dlatego ze ma troszke biale uszka. Ale ostatnio zauważyłem w okolicach karku parę rudych włosów!!! Czy to mozliwe zeby mógł zmienić kolor sierści????

Aha i jeszcze jedno pytanko.... w którym miesiącu życia psy osiagają maksymalną wielkość??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[B]Witam! Tak sznaucerki mają taki swój okres w życiu szczenięcym, że muszą gryźć szczególnie orzy ząbkowaniu. Powinieneś się z nim bawić zamiast palcem to dużo mu kupować kości i zabawek, szczeniak tej rasy to uwielbia. Polecam również na ząbkowanie specjalny środek z ludzkiej apteki, możesz się zkonsultować z weterynarzem =] [/B]
[B]A co do tej rudości, jest to bardzo możliwe, ja mam sznaucera pieprz i sól z rodowodem i w pewnym momencie miał rudawy paseczek na grzbiecie.[/B]
[B]Mineło mu to i teraz zdobywa już tytuły na wystawach ;)[/B]
[B]P.S W razie jakbyś chciał pogadać, zapytac pisz[/B]
[B]-GG :2245581[/B]

[B]A co do poprzedniczki :[/B] Uwierz mi, że jest to możliwe nawet u rodowodowych psów. Nie wsadzaj mu kitu, takich porad mamy na forum od liku dlatego zapraszam na g-g ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sznaucer-Bruce Dantes'][B]Witam! Tak sznaucerki mają taki swój okres w życiu szczenięcym, że muszą gryźć szczególnie orzy ząbkowaniu. Powinieneś się z nim bawić zamiast palcem to dużo mu kupować kości i zabawek, szczeniak tej rasy to uwielbia. Polecam również na ząbkowanie specjalny środek z ludzkiej apteki, możesz się zkonsultować z weterynarzem =] [/B]
[B]A co do tej rudości, jest to bardzo możliwe, ja mam sznaucera pieprz i sól z rodowodem i w pewnym momencie miał rudawy paseczek na grzbiecie.[/B]
[B]Mineło mu to i teraz zdobywa już tytuły na wystawach ;)[/B]
[B]P.S W razie jakbyś chciał pogadać, zapytac pisz[/B]
[B]-GG :2245581[/B]

[B]A co do poprzedniczki :[/B] Uwierz mi, że jest to możliwe nawet u rodowodowych psów. Nie wsadzaj mu kitu, takich porad mamy na forum od liku dlatego zapraszam na g-g ;][/QUOTE]

Nie wiem czy zwróciłeś/aś uwagę na datę, kiedy ten post był pisany....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...