Jump to content
Dogomania

Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pianka']Nero trzymam za ciebie kciuki!!


Jak pojade do schroniska to porobie mu zdjęcia i poogłaszam go na innych forach, a może tam się ktoś trafi kto będzie chciał go przygarnąć;)[/quote]

Pianka a kojazysz Nerusia?

Link to comment
Share on other sites

Tak kojarze.
Jak byłam ostatnio to był wielki czwartek, to on siedział w tym ostatnim boksie.On wygląda jak doberman, jest charakterystyczny, więc nie szło by go nie zauważyć.
Napewno będe za tydzień w sobote w schronisku, więc się nim zajme:p
Gorzej jak go przeniosą na duży plac:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Tak kojarze.
Jak byłam ostatnio to był wielki czwartek, to on siedział w tym ostatnim boksie.On wygląda jak doberman, jest charakterystyczny, więc nie szło by go nie zauważyć.
[/QUOTE]
Obawiam się, że myślisz o innym psie. :roll: Niech mnie Ania poprawi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Jak moge myśleć o innym psie, skoro dawaliście jego zdjęcia tutaj.
Chyba, że te psy są tak bardzo podobne do siebie:roll:

No nie wiem, zaba to jest ten pies czy inny?[/quote]

Myślisz o innym psie, o tym co mowisz ma kopiowany ogon i jest w 100% mieszancem dobermana... Natali pamietasz go? to ten co atakował pudla :mad:

Neruś jest na duzym placu widziałam go po Wielkim Czwartku amianowicie w Niedziele jak sie nie myle, pies niezaowazlany.. :( siedzi w budzie..

Ten w boksie wogole bedzie starszy od naszego NErcia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Myślisz o innym psie, o tym co mowisz ma kopiowany ogon i jest w 100% mieszancem dobermana... Natali pamietasz go? to ten co atakował pudla :mad: [/QUOTE]
Pamiętam, ale myślałam, że moze coś się zmieniło, dlatego wolałam, żebyś Ty sprostowała... Nawiasem mówiąc, dziwi mnie, że ten mieszaniec dobka tak długo już siedzi w schronie, bo to ładny pies, bardzo rzucający się w oczy... :roll:

Link to comment
Share on other sites

zaba a jeśli ja będe w schronisku i zapytam jakiegoś pracownika który to Nero to mi go pokaże, będzie wiedział który to?

Bo przydałyby się fotki, ja bym pomogła i bym go poogłaszała na innych forach


Aha i jeszcze jedno pytanie, skoro on jest gryziony przy inne psy to czemu nie wsadzą go do boksu? Bo tego nie potrafie zrozumieć:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']zaba a jeśli ja będe w schronisku i zapytam jakiegoś pracownika który to Nero to mi go pokaże, będzie wiedział który to?

Bo przydałyby się fotki, ja bym pomogła i bym go poogłaszała na innych forach


Aha i jeszcze jedno pytanie, skoro on jest gryziony przy inne psy to czemu nie wsadzą go do boksu? Bo tego nie potrafie zrozumieć:roll:[/quote]

Nikt poza mna Justyna i Natalia raczej nikt nie kojazy Nera. Zdjecia zrobic mu trudno bo gdy na sile bedziemy wycigac go z budy to zacznie sie jadka...

Wiesz wydaje mi sie ze lepiej ze jest na duzym placy nizeli na boksach, na boksach jest wiecej zagryzien niz na placu, tam pies nie ma gdzie uciec.. na duzym placu ma pole popisu.. Niestety budy nie ma zadnej wolnej :( to byłoby super rozwiazanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Nikt poza mna Justyna i Natalia raczej nikt nie kojazy Nera. Zdjecia zrobic mu trudno bo gdy na sile bedziemy wycigac go z budy to zacznie sie jadka...[/quote]
To jakby wam sie udało zrobić pare zdjęć nowych, to wstawcie je tutaj, a ja potem przekaże to na inne fora;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...