Jump to content
Dogomania

Cieczka


buszmakin

Recommended Posts

Może ktoś mi poradzi co zrobić.
Otóż, zgodziłam się przechować psa znajomych-(wyjechali za granicę ),a moja suka dostała cieczkę.Z moich wyliczeń przed podjęciem decyzji o przechowaniu psa wynikało że, do czasu powrotu cieczki nie będzie.No ale jak to w życiu bywa wyszło jak wyszło.Nie mam możliwości odseparowania psów od siebie.Może są jakieś środki Antykoncepcyjne dla suki-tylko w miarę tanie bo z kasą kruchutko.Proszę o jak najszybszą odpowiedź,bo termin ruji się zbliża.

Link to comment
Share on other sites

Ok a nie mozesz trzymac suki w domu u siebie? Nie chce sie czepiac, ale trzymanie suki z cieczka w ogrodzie to troszke nie bardzo - suka w dni plodne zrobi wszystko, zeby sie dostac do samca. Pies wtedy tez zrobi wszystko zeby sie dostac do suki. I nie mowie teraz o psie znajomych, ale o psach ktore moge w kazdej chwili wskoczyc nawet do suki - czasami potrafia byc bestie skoczne jak trzeba.
Jak miesiac to nie da rady...musisz jakos psy rozdzielic

Link to comment
Share on other sites

Dla suki przebywanie w domu to okropna kara.Jak ma cieczkę to mąż który jest w domu pilnuje żeby adoratorzy sie nie kręcili.Pies jest zestresowany(bardzo tęskni) i nie chciałabym go bardziej dołować.Chyba po prostu go uwiążę do drzewa,a może są jakieś "majtki" anty?.

Nie miała baba kłopotu kupiła se prosie.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Dla suki przebywanie w domu to okropna kara.[/quote]
Myślę, ze jakoś przeżyje te dwa-trzy tygodnie takiej "kary"
[quote]Jak ma cieczkę to mąż który jest w domu pilnuje żeby adoratorzy sie nie kręcili.[/quote]
Dla mnie trzymanie suki w cieczce w ogrodzie jest nieodpowiedzialne i prędzej czy później skończy się niechcianą ciążą... Czasem wystarczy moment nieuwagi... :-?

Uwiązanie psa nic nie da, suka sama do niego poleci jak będzie płodna. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wszystkie wypowiedzi i podpowiedzi.Macie rację,poprostu muszę ich od siebie odseparować i już.Chyba lepszym rozwiązaniem będzie przetrzymanie suki w domu i wychodzenie z nią "na spacer" do ogrodu, niż stresowanie i tak już nieszczęśliwego psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...