Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

65?? :o Jee to duzy chlopak z niego.. ;) Super! Caluchy dla niego i wielka kosc dla wielkiego psiaka :)

tak sobie siedzie i mysle i az niemoge uwierzyc ze ten czas tak syzbko leci.. niedawno Mejk mial 8 tyg. a tu juz 28 lutego 9 miesiecy bedzie miec :o :lol: Czy wam tez ten czas tak szybko leci?? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta :laugh2_2: :mdrmed: :laugh2_2: Superowe foty hahaah jutro tez sprobuje z tym balonikiem. Jeszcze boksera w takiej akcji to nie widzialam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hahahaha

Wysciskaj go mocno!! :o jak on wyskoko skacze :o :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak Mejk na to zareaguje ale Graf to poprostu kocha !!! Coprawda poczatki były trudne i sporo balonów nam pękło ale teraz mały już uważa..

Żałuj,że nie widziałaś go w akcji.. Normalnie bomba.. Potrafi odbijać go sobie nosem do góry raz za razem.. Jak foka w cyrku prawie.. Hehe.. ;) :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Marta nawet mi nie mow bo juz tak sie usmialam :lol: :lol: :lol: Superowe te foty!!!!!! Jutro kupuje paczke balonow.. :lol: :lol: Marta hmm moze to jego powolanie?? :lol: Hmm a moze sprobuj z nim na agility?? Jak on taki wysportowany facet, skakac widac lubi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Wiecej takich zdjec prosze.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja go do niczego Sylwio nie zmuszam.. W balona gra od czasu do czasu - i wcale to nie jest tak że stale tak mocno skacze - wstawiłam kilka fotek z przeciągu ostatnich 3 miesięcy jak akurat trafiłam go na takim wyskoku.. Nie jestem w stanie mu zabronić zabaw.. On podczas spacerów podobnie czasem swiruje.. I co ja mam z nim zrobić? Na smyczy stale trzymać..? :(

Przestraszyłaś mnie.. :( Wiem,że chcesz tylko pomóc ale ja zaraz zacznę wszystko sobie wyolbrzymiać, wyobrażac Bóg wie co.. I spać mi to nie da.. :(

Link to comment
Share on other sites

Aha.. Rzadnych skoków czy agility to ja z nim nigdy nie ćwiczyłam.. Raz sie zdarzyło,ze trafilismy podczas spaceru na taką małą przeszkódke i na tym przykładzie napisałam,ze Graf nie lubi takiego skakania..

A teraz się zamartwiam co by mi psiak zaraz jakiejś dysplazji nie złapał albo co.. :( :( :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Agguś :) Ty masz psa czy kota?? :lol: Sarcia sliczna jak zawsze :wink: <kosc> dla niej i lizy od Mejka

Sylwiu nie strasz tak naszej Marty :nono: Bidulka sie zalamie i co bedzie?? :nono: :D :wink: Marta nie martw sie Grafcio napewno jest odporty na to chorubsko, Mejk tez od czasu do czasu sobie poskacze, szczegolnie jak jest w lesie wtedy to nie da sie go powstrzymac a skacze jak krolik :lol: :lol: :lol:

Hmm jak juz przeszlismy do tego skakania to chcialabym sie zapytac w jakim wieku mozna juz bezpiecznie zaczac np. agility?? czy 14/15 msc to za wczesnie?? :-?

Link to comment
Share on other sites

No to Sylwio ok. Graf skacze (tak wysoko) tylko sporadycznie.. Wiadomo, jak kazdy bokser na codzień nawet podczas zwykłego spaceru robi przeróżne ewolucje ale myslę,ze to mu nie zaszkodzi.. :)

W każdym razie teraz ograniczę tę zabawe do minimum co by jednak nie ryzykować.. (Mróweczko chyba ty też powinnaś.. :( )

Aga słodko wyszłyście.. No a ja wreszcie wiem jak wyglądasz.. :)

Link to comment
Share on other sites

witam witam

widze duzo pieknych zdjec :D

marto ja tez jestem przewrazliwiona na punkcie skokow. zwlaszcza po tej historii z lapka. boje sie strasznie ze to sie nawroci. w kazdym razie teraz jest duuuzo sniego, a on amortyzuje. ale co bedzie wiosna???

na razie i tak z rosi nie chodzimy na dluzsze spacery. nie kuleje juz po tym stluczeniu, ale bule ma nadal....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...