Jump to content
Dogomania

Krajowa Terierow - Raciborz 13.11.2005


UTAAP

Recommended Posts

[quote name='bongobongo'][quote name='UTAAP']No wlasnie - ta odleglosc :roll:
[b]bongobongo[/b], ja wprawdzie z Wawy bym jechala, ale pomysle i moze moglabym dojechac do Pruszkowa i sie z Toba zabrac. Mam tylko pytanie - planujesz wyjechac w nocy, zeby rano byc na miejscu, czy wyjad dzien wczesniej i nocleg na miejscu, zeby nie bylo nerwowki? Ja wczesniej nie jechalam samochodem na wystawe tak daleko, ale to napewno bardzo dlugo sie jedzie :roll: , stad moje pytanie[/quote]

Jeżeli miałabyś kłopot z dojazdem do Pruszkowa, to mogłabym po Ciebie podjechać do W-wy. Planuję wyjechać w nocy, właściwie nad ranem ok. 3-4, ale chcę jeszcze przed wystawą zadzwonić do Raciborza i ustalić o której będę wchodziła na ring ( na pewno nie myślę o noclegu). Wiesz ja całkiem niedawno wróciłam z Estonii (1100 km w jedną stronę), więc ta odległość mnie nie przeraża![/quote]

Tak sobie to wstepnie przemyslalam i... chyba z Toba nie pojade. Ja bym to jakos zniosla ale moj pies :roll: , znam to z autopsji.
Przepraszam, ze tak zmieniam zdanie, ale mialam cicha nadzieje ze bedziesz jechac dzien wczesniej :oops: a to by mi duzo ulatwilo, dlatego tak sie zglosilam na ochotnika...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zgredzia']mimi my tez jedziemy na ta wystawe -bedziemy miec 2 miejsca wolne mozemy was zabrac[/quote]

wielkie dzieki !!! wprawdzie
myslalam o tym wczesniej ale stwierdzilam ze nei ma co kolejny raz zwalac sie wam na głowe. tym razem wykorzystam kogo innego :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka']Helo,
ja zglosilam swojego pszeniczniaka :wink: mam nadzieje ze sie jednak zjawisz UTAAP :D[/quote]
No zobaczymy...
Nie moglam zabardzo zglosic wczesniej, no i....zglosilam dopiero dzisiaj :-? Wczoraj probowalam zglosic internetowo, ale wlaczal mi sie kreator wiadomosci z Neostrady, a ja nie bardzo wiem jak go uzywac :oops: ... i w konsekwencji skopiowalam wypelniony formularz ze strony o/Raciborz i wyslalam jak normalnego maila ze swojego konta w Interii. Nie wiem jak to im wyjdzie tam w Raciborzu, wiec na upartego :evilbat: jeszcze dzisiaj wyslalam faksem i dodatkowo normalna poczta priorytetem :wink:
Mam nadzieje, ze moj upor zostanie doceniony :peace: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][quote name='Rambuś']Niestety niebedzie katalogu przedwystawowego,bedzie tylko plan sedziowania[/quote]

A wiadomo moze... kiedy :shiny:?[/quote]

Dzisiaj rozmawiałam z miłą Panią w Raciborzu, która powiedziała mi, że jeszcze przyjmują zgłoszenia, ale zaraz po niedzieli umieszczą na stronie plan sędziowania oraz wykaz ilościowy zgłoszonych psów w poszczególnych rasach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][quote name='UTAAP'][quote name='Rambuś']Niestety niebedzie katalogu przedwystawowego,bedzie tylko plan sedziowania[/quote]

A wiadomo moze... kiedy :shiny:?[/quote]

Dzisiaj rozmawiałam z miłą Panią w Raciborzu, która powiedziała mi, że jeszcze przyjmują zgłoszenia, ale zaraz po niedzieli umieszczą na stronie plan sędziowania oraz wykaz ilościowy zgłoszonych psów w poszczególnych rasach.[/quote]

Tak, tak, tez dzisiaj dzwonilam w sprawie zgloszenia. Ma byc jeszcze spis wystawcow, wiec w razie czego bedzie mozna potwierdzic, czy sie jest na liscie :P . No i wyglada na to, ze... nasze zgloszenie doszlo :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...