Jump to content
Dogomania

ART OF NOICE Loango


Małgorzataj

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja Arti uwielbia rozciągać po całym domu mulinę- ja wieczorami dla relaksu wyszywam a ona to bardzo lubi . Obserwuje mnie i chwila nieuwagi z mojej strony i ...Arti ma wielką radochę.Wczoraj z zamkniętej na zamek torby wyciągnęła batonika i ...dobrze że weszłam do pokoju. Ach ta mała Artycha...

[img]http://republika.pl/basenjifamily/images/arti12.10.2.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Na razie ta artystyczna dusza przechodzi intensywne szkolenie...
Uczy się wystawiania i chodzenia na ringówce.
W między czasie dostaje buziaczki, całuski ale wszystko odbywa sie z powagą ... jak na prawdziwą szkołę przystało. Z początku nie bardzo ją to bawiło ale z czasem... No bo jak może byc coś ważniejszego od zabaw z Asperem?

I taka jest właśnie różnica między ulubieńcem domowym, a psem który będzie aktywnie uczestniczył w zyciu wystawowym.
Jednym się to podoba innym nie. Ale są psy których nie wystawiac to grzech, ale jeszcze większym grzechem jest wystawiac źle.

W tym wypadku obie i Małgosia i Arti uczą się od podstaw, ja jestem i pełna podziwu i wiary w ich sukces!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tak, tu ładnie.
Na niektórych zdjęciach stoi dobrze na innych gorzej, jednak nie uczy się do zdjęc tylko na ring. Teraz jeszcze rośnie i troch ptrwa zanim złapie równowagę, Ale obie mają najlepszego nauczyciela jakiego w Polsce można sobie wyobrazic, więc za jakiś czas już nie będzie raz tak raz tak, będzie super!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']To kto jest tym nauczycielem?
zdrówko[/quote]

Gdybym mogla napisałabym to na samym początku, niestety nie napiszę.
Objete jest to klauzulą poufnosci i będzie tak bardzo długo, dopóki mała nie zacznie naprawdę wygrywac.
Ja starałam się pokazac raczej problem czyli karierę psa wystawowego, ale i jego pracę, którą trzeba wykonac tak by miał z tego dużo radości i pies i właściciel.
To coraz częściej szczególnie w niektórych krajach jest na bardzo wysokim poziomie.


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Każdy ma swoje sekrety...
Ale mnie i tak chodziło o przygotowywanie psa do wystaw we wczesnym wieku.
Przykład: Rozmawia ze mną przez telefon właściciel szczeniaczka basenji ( w tym wypadku starczyłoby szczeniaczka z rodowodem), który raczej będzie go wystawiał...i pyta :"Czy oprócz stania pies musi coś jeszcze robic na wystawie...?"
Stąd się wziął temat, a sam wiesz im lepszy, bardziej doświadczony nauczyciel tym szybciej można się nauczyc.
Efekty najwcześniej za dobre pół roku.


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A tak Arti przygotowuje się do wystaw...

[img]http://republika.pl/basenjifamily/images/ashow5.12.3.jpg[/img]

a tak domaga się nagrody za ćwiczenia...

[img]http://republika.pl/basenjifamily/images/ashow5.12.1.jpg[/img]

i bez tego nie ma mowy o dalszym ćwiczeniu- taka mała a taka mądra...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...