Jump to content
Dogomania

York TUFFI... i astka MINI zapraszają


Alka

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='anetta'][URL="http://img416.imageshack.us/img416/3295/dscf3754s3oh.jpg"]http://img416.imageshack.us/img416/3295/dscf3754s3oh.jpg[/URL] hahahahaha super fryz :silly: :lol:

A te ciasteczka :sabber: :sabber: Sama tyyle upielkas?! :o:-D[/quote]

Pomagała mi córka , był to jej debiut i powiem ,że bardzo udany.Znaczna część ciastek pójdzie do rodziców Marcina (jej chłopaka). Jego mama wraca dzisiaj z Włoch po dłuższej nieobecności i nie będzie pewnie piekła.

Ja przed Wigilią upieke sobie ze 2 ciasta, a po świętach 1 dzień przerwy i znowu pieczonko, bo mój syn urodził się 28 grudnia.29 też imprezka , urodziny siostry.Także nie wyobrażam sobie jak w styczniu stanę na wadze....;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][B]Alu,[/B] kryłas Tuffika??? :-o No wiesz??? :oops: :oops: :oops: :shake:[/quote]

:cunao::cunao::cunao:...oj, nie mogę, [B]Ala[/B], ale u ciebie wesolutko!:-D A Tuffcio, rzeczywiście wygląda na znudzonego, a ja to znam i z własnego podwórka;-)...Bajan też chce żeby się nim zajmować;-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Ala, mam dla Ciebie takie sugestie :[/B]

[B]Po pierwsze : NIE STAWAJ NA WADZE !!! Ja już pisałam kiedyś, że sucha - to albo chora, albo jędza .[/B]

[B]Po drugie : moze jednak NIE KRYJ tego maleńkiego Tuffcia .[/B]

[B] Cholera, te Twoje ciasteczka ( oprócz białego :vamp: dywanu[/B] ) [B] znowu pogłębiły moje kompleksy ...[/B]


[B]Acha, jak się ma Zaniedbany Z Szeregówek ???:vamp: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B]Ala, mam dla Ciebie takie sugestie :[/B]

[B]Po pierwsze : NIE STAWAJ NA WADZE !!! Ja już pisałam kiedyś, że sucha - to albo chora, albo jędza .[/B]

[B]Po drugie : moze jednak NIE KRYJ tego maleńkiego Tuffcia .[/B]

[B]Cholera, te Twoje ciasteczka ( oprócz białego :vamp: dywanu[/B] ) [B]znowu pogłębiły moje kompleksy ...[/B]


[B]Acha, jak się ma Zaniedbany Z Szeregówek ???:vamp: [/B][/quote]

[B]Haniu,[/B]dzięki za sugestie! jesteś niezastąpiona :roflt: :roflt:

wezmę sobie głęboko do serca Twoje rady i tak:

1.nie stane na wadze, bo mam ją głęboko gdzieś ,:haha: od czasów panieńskich kiedy wprowadziłam sobie kurację odchudzającą(prawie wylądowałam w szpitalu) nie mam zamiaru się nią przejmować ...:sg168:

2.możesz być pewna, ani Tuffcio mnie ani ja Tuffcia :silly: ...Tuffiasty prawie co wieczór "zabawia" się swoim jaśkiem;-)

3.Haniu, widze wyjście,abyś pozbyła się kompleksów - zapraszam do Rybnika !:beerchug:

a Timusia nie widziałam,tylko mój TZ opowiadał ,że kilka razy przyczepił mu się do nagawek ( york jego szefa) , w każdym razie czekamy na świąteczną premię...:ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]Alka, żeby nie było wątpliwości, ja tu jestem, zawsze jestem :flasings: [/B]
[B]Czasem nie zdążę się odezwać, bo muszę kasować milion powiadomień w mojej skrzynce :vamp: [/B]
[B]Ale jestem.... :drinka: [/B][/quote]

a ja nie mam juz powiadomien a ja nie mam :D

wywalilam sobie je lalalalalal

wchodzisz w - szybkie menu
potem w subskrypcje watkow i tam odznaczasz usun subskrypcje i one se odznaczaja sa gole kwade\raty i przy watku pisze NONE i to juz znak ze skrzyka jest juz puuuuusta ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek']Ala chuda nie jest... Ala jest szczuplusieńka :sg168:
I jedzą na 100% nie jest :cool2: wiem bo znam osobiście :haha::haha:[/quote]

do tej szczupłości to troche brakuje, ale dzięki [B]Gosiu![/B]

ja jestem cichutką , skromniutką, życzliwą osóbką :evil_lol:


[B]Maga[/B], nie gadaj , pierwszy raz cię widze u nas ...;-) :cunao:


Właśnie dzwonił Marcin, wieczorem zajedzie do nas z prezentami, które jego mama przywiozła dla nas z Włoch:sweetCyb: :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...