Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][CENTER][SIZE=3][FONT=Arial]ASOCIATIA CHINOLOGICA A JUD. MURES
CP 128 OP 1, TARGU-MURES, ROMANIA[/FONT][/SIZE][/CENTER]
[CENTER][SIZE=3][FONT=Arial]TEL/ FAX: +40-265-218582[/FONT][/SIZE][/CENTER]
[CENTER][SIZE=3][FONT=Arial]email: [/FONT][FONT=Arial][EMAIL="[email protected]"][COLOR=windowtext][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/SIZE][/CENTER]
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3]Informacje : Lavinia Steer +40722-350.109 [/SIZE][/FONT][/CENTER][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3]Konto Bankowe [/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3]RO22RZBR0000060002535189
Swift:RZBR ROBU
Raiffeisen Bank sucursala Targu Mures [/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3]Jesli ktoś byłby skłonny zgłosić i narzekał na brak namiarów :) Na dracule jest 40 e pierwszy pies 30 nastepne, podobnie na romanian open.[/SIZE][/FONT][/CENTER][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3]NOCLEGI[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][FONT=Arial][URL="http://www.cjmures.ro/"][B][COLOR=windowtext][SIZE=3]www.cjmures.ro[/SIZE][/COLOR][/B][/URL][/FONT][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Arial][URL="http://www.hotelconcordia.ro/"][COLOR=windowtext][SIZE=3]www.hotelconcordia.ro[/SIZE][/COLOR][/URL][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][SIZE=3][B][FONT=Arial]e mail: [/FONT][/B][B][FONT=Arial][EMAIL="[email protected]"][COLOR=windowtext][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/B][/SIZE][FONT=Arial]
[SIZE=3]tel:004 0265 250 416
fax:004 0265 250 116[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3]Complex Parc TG MURES[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial]
[SIZE=3]tel:004 0265 264 270
fax:004 0265 260 286[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3]Hotel Appolo [/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial]
[SIZE=3]tel: 0040 265 31 91 59
fax:0040 265031 98 77[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3]Hotel Sport [/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial]
[SIZE=3]tel:0040 265 231 913
(single 10 euro, double 15 euro)[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3]Motel Darina [/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial]
[SIZE=3]tel:0040 265 328 274[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3]Casa Adria [/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial]
[SIZE=3]tel: 0040 265 250 544[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3]Pensiunea MBO [/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial]
[SIZE=3]tel: 0040 265 253 256[/SIZE][/FONT][/CENTER][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

A mnie wczoraj przyszło mailem potwierdzenie przyjęcia na wystawę. Chyba miałam pecha, bo wysyłałam jak mieli ten remoncik i dlatego miałam zwrotną informację, tyle że myślałam że to maile mi wracają a to pewnie było coś innego. :shake: Trzeba być blondynką w dodatku głupią :oops:
No ale dostali jakieś 5 razy moje zgłoszenie dodatkowo poszło faxem:evil_lol:
Więc jedziemy!!! :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam, czy ktoś z południowo-wschodzniej części Polski (okolice Lublina) wybiera się na dracule ??
Może warto by wybrać się razem na kilka samochodów?? Zawsze to raźniej i bezpieczniej razem :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Na przyszly ro na zamku w Tirgu Mures odbedzie sie wystawa Dracula Show :) BIS ma byc wybierany podobno o 24 ... :-D
strona ( w trakcie przygotowania) : [URL="http://www.draculadogshow.com/"]http://www.draculadogshow.com/[/URL]

Z tego co sie dowiedzialam bedzie mozna uzyskac Championa Rumunii oraz inne tytuly. Bede wiedziala wiecej na poczatku pazdziernika.[/quote]

super sprawa - proszę o więcej info:lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czy ktoś z Was namierzył jakis plan miasta Targu mures?[/QUOTE]

Nie wiem czy to to samo, ale po wpisaniu w google "Targu Mures" ta strona wyswietla sie jako pierwsza :roll:

[url]http://www.mures.ro/hartaen/map_index.php[/url]

Przed wyjazdem do Satu Mare w kwietniu wydrukowalam sobie mapke i bylam przekonana, ze trafie, a tu guzik - polowa ulic rozkopana :angryy: inne dziurawe jak szwajcarski ser :evil_lol: Szczesliwie udalo sie nam dostrzec sedziow prrzy jednym z hoteli i oni nas poprowadzili :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Gośka']Do mnie przyszło potwierdzenie że psy przyjęte i wszystko w pożądku. Pearl spróbuj zapytać na tego maila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo z tego adresu miała zwrotną informację.[/quote]
a jak dostałaś potwierdzenie? Mailem czy pocztą?
Ja dostałam mailem 2 -4 dni po wysłaniu mailem zgłoszeń zapłaciłam 15 lipca przelewem i kicha nie mam potwierdzenia pocztą. Niestety w ub. roku miałam podobną sytuację w Arad. Psów nie było w katalogu ale na szczęście zostaly wpuszczone na ring. Nie chciałabym znowu być w takiej sytuacji :-o
Przed chwilą wysłałam maila ciekawa jestem czy uzyskam jakąkolwiek odpowiedź. Tym bardziej, że chciałam dziś wieczorem jechać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Przyszło mi mailem:
"We have received your entries.
Thank you very much.
Lavinia Steer"

Wydrukowałam to potwierdzenie, mam nadzieję że takie wystarczy.[/quote]
Uff mam takie samo. ale rok temu mimo, ze wszyscy kojarzyli moje nazwisko i psy to dziwili się wraz ze mną że nie było mnie w katalogu a jakiś węgier chciał mnie wyrzucić z ringu z tego powodu mimo że organizator dał mi "dodatkowe" numery. Mimo to wolę być w katalogu i jadąc być tego pewna. Napisałam o 9 maila do Lavinii ale bez odpowiedzi :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Aha, czy ktoś z Was zapisał sobie przezornie na komputerze mapkę dojazdu. Ja zapisałam tylko stronę z opłatami i nr. rachunku, nie wpadłam na to że mapy też by się przydały :-([/quote]
Ja mam wydrukowana mapkę Tirgu Mures ale tam nie ma miejsca wystawy. Nie martwcie się Rumuni znają angielski a poza tym kogo nie spytasz o wystawę psów to dobrze cię pokieruje. Ja w ub. roku bez mapki i adresu - znałam tylko miasto :lol: trafiłam w ciągu 20 min. Naprawdę sa miłym narodem :roll: aby tylko psy były przyjęte reszta pójdzie jak z płatka :cool3: oprócz sedziowania. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...