Jump to content
Dogomania

Humory naszych psów


Drabster

Recommended Posts

Wyobraźcie sobie psa który stwierdził że za żadne skarby świata łapy nie poda. Mam 7 hasiorów i 6 z tego podaje łape i robi inne sztuczki ale jest pewna łajza zwana Lord Nikes który to jak na hasiora nawet piłke aportuje ale najwyraźniej twierdzi że czlowiek nie godzien by mu łape podawać :D Mimo iż próbowało go nauczyć kilka osób w tym 2 szkoleniowców on stwierdził że i tak nie poda. Podajcie jakieś przykłady świrowania i dziwnego zachowania sie waszych psiaków :D

Link to comment
Share on other sites

a moja hasiorka jak wola sie ja na jedzenie do kuchni tzn. wolam kaja sprawdza o co chodzi i jak widzi ze chce jej dac jesc to ucieka i musze ja prosic aby jadla po czym sie odobraza i powoli zaczyna jesc wogole przy jedzeniu sa cale rytualy. musze ja rozbawic tzn. pokazuje granule i zabieram i tak chwile i dopiero ona postanawia ze bedzie jadla gorzej niz z dzieckiem :lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

gdy wychodzimy z parku Brutus kładzie się na boku na trawie i ani drgnie można go tak ciągac i nic. Robi sie zbiegowisko - może chory, może sobie coś zrobił ale wystarczy zawrócic a on zrywa się i leci jak szalony.Również czesto się obraża robi ,,focha" i nawet nie spojrzy na nas. :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Jura ma skłonności samobójcze i samookaleczające... raz u znajomych próbowała wyskoczyć z okna z 3 piętra... siostra złapała ją w ostatniej chwili za tylne łapy :o jeszcze troche i byłoby za późno... :roll: ... Próbowała też odgryść sobie ten paznokieć z boku na przedniej łapie... widocznie jej przeszkadzał :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...