Jump to content
Dogomania

Galeria pudli (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gośka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cAROL']Zdjęcie Marianny z 8 pudlami jest super!!!! W domu mam 13 pudli tylko musze znaleść jakieś dziecko do zdjęcia:diabloti::evil_lol:Tylko skąd????[/quote]
Dziecko moga Ci pożyczyć (moja Sylwia ma 25 lat jak Ci pasuje), ale 13 pudelków ?????????????.
Ja mam dwa i sąsiedzi mówią, że zwariowałam, ale może juz niedługo będziemy mieć jeszcze coś ładnego :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jednego a rodzina się w głowę puka :stupid:- zwariowała dzieci i pies:crazyeye: i to PUDEL! "Tyle roboty przy tym jest - jakby mało miała roboty w domu"
Za to Bellunia to jedyny pies który do poczekalni przedszkola może wchodzić bo "taki ładniutki śliczniutki, puszysty i ach i och itp). nieukrywam że mi to na rękę bo przynajmnej jej nikt sprzed przedszkola nie rąbnie
[QUOTE]
Ja mam dwa i sąsiedzi mówią, że zwariowałam, ale może juz niedługo będziemy mieć jeszcze coś ładnego :eviltong:
[/QUOTE] Czyżby trafić miał do ciebie synek lub córcia po Cheri?

Link to comment
Share on other sites

Na stanie mamy 8 pudli na stałe a reszta szuka nowych domków. Jak sobie przypomne,ze kiedyś były tylko 3 lub 4 to nawet mi sie to w głowie nie mieści. Teraz mama jak zabierze 2 na wystawe to wydaje m sie,że jakoś tak pusto sie robi!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

U mnie liczba wacha się między 12 a 16, zależy ile jest w danej chwili w domu moich, a ile na ''wymianie'' i wczasach;) A jeśli chodzi o różnice, to widzę je tylko wtedy jak przyjeżdża od Sonya Nero Tatiana...... trudno mi się wtedy zmieścić w łóżku:evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

To co ta pudle :-o ...ja też takiego chce:angel:aniołka..
tylko moja sunia to taki :diabloti: diabel...nie przepada za innymi psami...chyba, ze są daleko i wydają sie maleńkie to wtedy zgrywa bohaterke i szczeka i zaczepia, ale jak już się zbliży pies i okazuje się, ze to nie jakiś faficzek tylko doberman to zaraz :scared: i za mnie sie chowa :eviltong:
uwielbia gonić koty, ale nic im nie robi...gołabkom sąsiada jak jej sie uda złapać to wyrywa piórka...bo ona ogólnie ptactwo wszelakie gonić uwielbia...i czasami zające na łącw goni...konie respektuje, chociaż jest z lekka szurnieta i kiedyś wbiegla do konia na padok, zeby sie pogonić a ja o mało zawału nie dostalam jak za moją małą sunią galopował konik...:crazyeye::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B]witajcie wszyscy miłośnicy puszysto-kolorowych pudli,:lol:[/B]jestem tu nowa i mam kilka pytań,na które z pewnością posiadacze tej pięknej i inteligentnej rasy będą potrafili odpowiedzieć,zawsze interesowało mnie to,czy u podli na kufie rosną włosy czy się je po prostu goli?obejrzałam kilkadziesiąt zdjęć i wszystkie bez wyjątku duże czy te kilkumiesięczne nie mają w tym miejscu urośniętych włosów,no albo mają wygolone,nie wiem?nastepne pytanko-czy pudle miniaturowe mają tak jak wszystkie inne pudle wydłużoną kufę,czy z miniaturami jest inaczej?znacie może jakieś stronki z miniturowymi [U]białymi [/U]pudlami,ewentualnie [U]białymi [/U]toy?wszystkich coś wiedzących na ten temat proszę o informacje.:lol:

Link to comment
Share on other sites

karolinek wysłałać 3 razy tego samego posta.... poczekaj do jutra moze dluzej a któras z dziewczyn znajaca sie ci wszystko wyjasni..

Ja ze swojej storny moge ci tylko powiedziec ze kufy u pudli sa golone i normalnie zarazstaja jak inne ich czesci ciala :)

P.S. a tutaj masz linka do hodowli ze stronki Anety :)

Link to comment
Share on other sites

to znaczy że jakby kufa nie była golona to włos byłby taki długi i kręcony jak np.na głowie?czy on rośnie wolniej i jest krótszy do pewnego momentu?cofnijcie się do 120 i 121 strony dgm są zdjęcia takich maluchów rudych dosyc wyraznie widać że na kufie ten włos jest krótszy,czyżby już zostal ogolony?piszcie wszystko co wiecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolinek']czy u podli na kufie rosną włosy czy się je po prostu goli?[/quote]
Oj, rosną, rosną!! I to jak! Mogę Ci wstawić zdjecia moich zarośniętych jeśli chcesz. Trudno poznać że to pudel:cool3: A goli się od małego, zdaje się, że na pierwszy przegląd miotu szczenięta muszą być już ostrzyżone? W każdym razie taka jest praktyka.

Link to comment
Share on other sites

Equus napisała, że ma zdjęcia "swoich zarośniętych":lol: Ja nie mam, Bo Belka nigdy jeszcze zarośnięta nie była:cool3: góra pół cm:evil_lol:.
zdjęcia takie może też mieć ktoś kto strzyże pudelki i np zrobi zdjęcie klientowi "przed" i "po" strzyżeniu.

A tak w ogóle zawsze obiecuję sobie, że Belkę "nieco zapuszczę" po to żeby po strzyżeniu efekt "bił po oczach" ... i nie wyrabiam:cool3: sama mordeczkę podcinam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...