Jump to content
Dogomania

GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Jolka

Recommended Posts

  • Replies 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AngelOfDeath']a u nas sniegu ni ma :nonono2::nonono2::nonono2: deszcz pada i wszystko juz stopniało :puppydog::puppydog::puppydog:[/quote]

u mnie też deszcze ze śniegiem i wszystko sie topi a ja dziś opony zimowe kupuję :bigok: hahahha zima mnie zaskoczyła w grudniu a jak już się szrpnęłam na te opony to się topi :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']hahahahahaha, jak się doczekam przysięgi ,że nie jesteś chora psychicznie :-D :-D :-D :-D :-D :-D hahahahahaha[/quote]
przysiegam ci ze z moja glowa jest wszystko w porzadku i nie jestem chora psychicznie.
Teraz Ty na Pismo Swiete ze zaden kot nie zdechl ci w tym roku:)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][COLOR=red][B]jaaa skąd wiesz???[/B][/COLOR] :multi:

[SIZE=4][COLOR=red]ONKA przyyyyyjjjjjjj[/COLOR][/SIZE][/quote]

Malawaszko!!!!Poplulam monitor!!!Hahahahahah,Jolka zalozyla watek po " Onka" i pisze ze juz niebawem ,wiec chyba sie zaczelo!!!!!
[SIZE=6][/SIZE]
[SIZE=6]Onka!!!Badz silna!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']a to szkoda ale już niebęde Ci tłumaczyć bo dałam SE na luz, według wskazówek...
ja do Ciebie nie piszę Buraku, bo tak się nie nazywasz ani nie masz takiego nicku więc bądź tak dobra i używaj mojego nicku takiego jakim jest:)[/quote]

jasne [B]senga sengana[/B] bo taki twoj nik; ja do ciebie pisze Buraku???ciekawe czemu wlasnie do mnie sie przyczepilas, co????ja wymyslilam beta vulgaris???rozmawaialm z angelem i do ciebie nie pisalam i nie planuje :)
to moze jednak wytlumaczysz bo nie mam pojecia o co Ci z wolem chodzilo bo o czyms zapomnialam????? prosze bradzo uprzejmie wyjasnij mi to bo nie lubie niedomowien ani Twoich docinek i szpileczek;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...