Jump to content
Dogomania

EURAZJA 2006 - 25-26.02.2006 r.


Asiaczek

Recommended Posts

Troche z opóźnieniem zauważyłam, że zaczęłam pisać o Eurazji 2006 w tokipu Eurazja 2005. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Poniżej kopiuję mój post w Eurazji 2005 z ogólnymi informacjami o wystawie:
"Zgodnie z obietnicą, podaję dodatkowe informacje o Eurazji 2006.
Wystawa jest 2xCACIB i na ulotce napisane jest, że tylko na Eurazji 2006 psy, które dostaną 2xCAC przyznaje się tytuł Championa Rosji.

Opłaty:
I i następny pies - 40 Euro (od 01.03.2005 r. do 01.10-2005 r.)
I i następny pies - 50 Euro (do 15.01.2006 r.).
Pocztą można wysyłac tylko do 1 grudnia br., natomiast do 15 stycznia 2006 r. - e-mail, faks i w biurze RKF.
Do zgłoszenia należy dołączyć: kopie dowodu opłaty, zgłoszenie (koniecznie z adnotacją, na którą Eurazję chcemy zapisać psa, np,. Eurazja-2006-1 lub Eurazja-2006-2; rasa, nazwę psa, klasa,dane właściciela), kopię rodowodu, kopie championatów lub certyfikatu uzytkowości. Dla klas szczeniaków i młodziezy - dopuszczalne jest przesłanie karty szczeniaka.
Eurazja-2006-1 - 25.02.2006 r.
Eurazja-2006-2 - 26.02.2006 r.
Telefon: (095) 287 8770
e-mail: [email][email protected][/email]

Mam również podane nazwiska sędziów dla konkretnych ras, ale jest tego bardzo dużo (bo różni sędziowie w różne dni). Tak więc, gdy ktoś ma życzenie - piszcie, o jaka rasę chodzi, a ja podam.
Dla baskowiczów informacja, że 25-02-2006 r. (I dzień) basenji będą oceniane przez sędziego z BiH Refet Hadzic, a drugiego dnia - sędzia francuski Jean-Louis GRUNHEID.
Pzdr. "
Gdy ktoś ma pytania - piszcie.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kuście sie, kuście. Macie bardzo ładne psiaki warte pokazania. I w razie co - dajcie znać na DGM. Będziemy trzymać kciuki.
I pamiętajcie, że [b]do 1 października br[/b]. opłata za psa wynosi [b]40 [/b][b]Euro[/b], a [b]do 15 stycznia 2006 r. - 50 euro[/b]. Niby 10 Euro to niezbyt duża różnica, ale zawsze milej, jak zostanie w kieszeni, prawda?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

asiaczek ja juz wczesniej pisalam moj szarpejek kryl sunie z moskwy ci hodawcy maja chyba biuro podrozy bo zapewniaja znizki na eurocity rzy grupie minimum 5 osob plus inne znizki to oni maja ,, udostepnic,,xolo idlatego tak draze temat xola pozdr. gratulacje zwyciestwa na klubuwce juz mi z lodzi zdana relacje :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']asiaczek ja juz wczesniej pisalam moj szarpejek kryl sunie z moskwy ci hodawcy maja chyba biuro podrozy bo zapewniaja znizki na eurocity rzy grupie minimum 5 osob plus inne znizki to oni maja ,, udostepnic,,xolo idlatego tak draze temat xola pozdr. gratulacje zwyciestwa na klubuwce juz mi z lodzi zdana relacje :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D[/quote] :
buzi:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][b]Asiaczek[/b] czy Ty wybierasz się na tę wystawę?? Nie ukrywam, że bardzo bym chciała spotkać się z Tobą na jakiejś zagramanicznej wystawce :lol: Masz już jakieś plany co do zagranicznych wystaw w 2006 roku??
Pozdrawiam serdecznie :hand:[/quote]
Na Eurazję 2006 raczej nie.
Natomiast (tylko teoretycznie) w 2006 r. chciałabym pojechać na Słowację (np. Kosice), może Czechy, na pewno Węgry (i to nawet 2 razy), Austria (Graz), po skończenia Championatów przez Gusia i Hipkę - Rosja i Estonia, Ukraina - jeżeli podpiszą umowę o "szybkim" championacie, ale i bez tej umowy też mogę tam jechać (np. Lwów). Takie mam "przymiarki do planów na 2006". Co z tego wyniknie - zobaczymy. Musimy się zgadać co do wystaw i wtedy plotki murowane!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Wiem, już znalazłam wersję angielską. Grupa 9, cavalierki.
Asiaczku, a na Węgry i na Ukrainę, kiedy planujesz się wybrać i czy byłaby szansa dołączenia się do ciebie?[/quote]
Dołączyć zawsze możesz, ale nie chcę się umawiąć juz teraz, bo sama jeszcze nie wiem, co i jak. Myślę, że pod koniec roku (grudzień) będę wiedziała coś bliżej. Przypomnisz się?
Aha, jesteś z...? (w profilu nie podałaś swojego miasta).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na Eurazję 2006 raczej nie.
Natomiast (tylko teoretycznie) w 2006 r. chciałabym pojechać na Słowację (np. Kosice), może Czechy, na pewno Węgry (i to nawet 2 razy), Austria (Graz), po skończenia Championatów przez Gusia i Hipkę - Rosja i Estonia, Ukraina - jeżeli podpiszą umowę o "szybkim" championacie, ale i bez tej umowy też mogę tam jechać (np. Lwów). Takie mam "przymiarki do planów na 2006". Co z tego wyniknie - zobaczymy. Musimy się zgadać co do wystaw i wtedy plotki murowane!!!
Pzdr.[/quote]

Narazie zapowiada się, że spotkamy się w Kosicach, bo my też bierzemy pod uwagę tę wystawę, więc napewno będzie okazja do ploteczek :) Rzeczywiście narazie trudno pprzewidzieć, gdzie jeszcze nas w przyszłym roku poniesie :) Bierzemy pod uwagę kilka państw poza Słowacją, np. Czechy, Węgry, Litwę, Niemcy a nawet Francję, bo tam mieszkają nasi przyjaciele, więc z noclegiem i formalnościami nie mielibyśmy najmniejszego problemu :) Pożyjemy, zobaczymy :lol:
pozdrówka :hand:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...