Jump to content
Dogomania

Zimowa NoWa RuDa 2005


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah'][quote name='Artik&Shapali'][quote name='Savannah']BOG V ocenia p.Kozber :angel:[/quote]

Życze w takim razie wszystkim przedstawicielą grupy V powodzenia :D[/quote]
przynajmniej wiadomo że na I,II,III miejscu staną piękne psy :wink:
bo p.Kozber zna się na tym co robi :)[/quote]

Nie zaprzecze,wiedz ma, ale czasami ocenia nie koniecznie psa :)

Wiadomo Lidko,że go lubisz , bo twój pies u niego wygrywa, tym bardziej,że jest z tego oddziału co ty.
Możecie razem dyskutować i wiesz co preferuje.

Dla mnie jednak jego ocena jezeli chodzi o husky jest bardzo kontrowersyjna.
Nie chodzi o to jak oceniał moje psy, bo w moim wypadku oceniał drugi koniec ringówki i doskonale o tym wiesz :)

Link to comment
Share on other sites

uśmiałam się z tego co napisałas Wiesz ja nie jestem narazie czesto w oddziale by wogole rozmawiac z jakimkolwiek sedzia, pozatym ty tego nie wiesz ale jest to teraz nie mozliwe. Rozmawianie z nim nie jest możliwe, bo bardzo rzadko przebywa w naszym oddziale, zreszta to z cala pewnoscia nie jest argument bo w kazdym oddziale sa sedziowie i kazdy moze miec nimi kontakt, bo w koncu po to sa sekcje hodowlane?? :wink:
A wiem jakie psy preferuje pan Kozber - przedewszystkim psy zgodne ze wzorcem, i u niego nie wygra byle jaki pies. Chyba wiem dlaczego wedlug ciebie pocenia kontrowersyjnie, ale bez komentarza A gdyby pan Kozber oceniał tak jak twierdzisz, to nie wygrywały by psy które czesto u niego wygrywaja. Bo u niego powtarzam wygrywaja psy ktore sa przedewszystkim zgodne ze wzorcem. Zreszta kiedy Twoi przyjaciele wygrali podczas jego oceny wcale nie uważałas że jego oceny są kontrowersyjne :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='sh_maniak']Oj ja widziałam jak Pan Kozber oceniał duzo ras i w każdej był tak samo surowy, co mu sie chwali !! :D

.[/quote]
zgadzam się w zupełności :wink:[/quote]


Dziewczyny nie straszcie :)
Według mnie nie można go nazwać surowym.
Nie rzuca ani bdb ani db, większośc dosk.
Wiec spoko :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali'][quote name='Savannah'][quote name='sh_maniak']Oj ja widziałam jak Pan Kozber oceniał duzo ras i w każdej był tak samo surowy, co mu sie chwali !! :D

.[/quote]
zgadzam się w zupełności :wink:[/quote]


Dziewczyny nie straszcie :)
Według mnie nie można go nazwać surowym.
Nie rzuca ani bdb ani db, większośc dosk.
Wieć spoko :wink:[/quote]
naprawde nie rzuca? Czesto u niego dostaja psy bdb, a db również , nawet dyskwalifikacje da jak trzeba:wink: I jest surowy ponieważ u niego nie stanie pies wadliwy na lokacie pierwszej to jest pewne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Artik&Shapali'][quote name='Savannah'][quote name='sh_maniak']Oj ja widziałam jak Pan Kozber oceniał duzo ras i w każdej był tak samo surowy, co mu sie chwali !! :D

.[/quote]
zgadzam się w zupełności :wink:[/quote]


Dziewczyny nie straszcie :)
Według mnie nie można go nazwać surowym.
Nie rzuca ani bdb ani db, większośc dosk.
Wieć spoko :wink:[/quote]
naprawde nie rzuca? Czesto u niego dostaja psy bdb, a db również :wink: I jest surowy ponieważ u niego nie stanie pies wadliwy na lokacie pierwszej to jest pewne :)[/quote]


Duzo psów ma wady i nie ma ideałów.
Z tego co pamiętam to akurat zdarzało mu się aby na lokacie stanał pies z widocznymi wadami, czy to grzbietu ( spadzisty), czy ogona ( przenoszony), czy słabo kątowany, lub z wąską klatką ... itd
Z reszta jakiemu sędziemu się to nie zdarza??

Lidka napisz o co doładnie ci chodzi z "pies wadliwy". Chodzi ci o to ,że Shapali był u niego 4, a dla ciebie to pies wadliwy,tak??
Jak dla mnie wadliwy może być jedynie towar, a pies to przyjaciel.

Współczuje ci tego,że jest w tobie tyle nienawiści, czy zawiści. Taka młoda osoba.
Przykre :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Daje bardzo duzo bdb i db ... w róznych rasach, przykładów nie trzeba daleko szukac, np Zabrze 2005 chińskie grzywacze ... pogrom straszny ... ale kazdy ma swoje zdanie....[/quote]

Ok, sorki.
Zapomniałam zaznaczyć,że nie wiem jak w innych rasach, tylko chodzi mi o SH.
A jak pisałam, jezeli chodzi o SH to nie jest on według mnie surowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali'][quote name='Savannah'][quote name='Artik&Shapali'][quote name='Savannah'][quote name='sh_maniak']Oj ja widziałam jak Pan Kozber oceniał duzo ras i w każdej był tak samo surowy, co mu sie chwali !! :D

.[/quote]
zgadzam się w zupełności :wink:[/quote]


Dziewczyny nie straszcie :)
Według mnie nie można go nazwać surowym.
Nie rzuca ani bdb ani db, większośc dosk.
Wieć spoko :wink:[/quote]
naprawde nie rzuca? Czesto u niego dostaja psy bdb, a db również :wink: I jest surowy ponieważ u niego nie stanie pies wadliwy na lokacie pierwszej to jest pewne :)[/quote]


Duzo psów ma wady i nie ma ideałów.
Z tego co pamiętam to akurat zdarzało mu się aby na lokacie stanał pies z widocznymi wadami, czy to grzbietu ( spadzisty), czy ogona ( przenoszony), czy słabo kątowany, lub z wąską klatką ... itd
Z reszta jakiemu sędziemu się to nie zdarza??

Lidka napisz o co doładnie ci chodzi z pies wadliwy. Chodzi ci o to ,że Shapali był u niego 4, a dla ciebie to pies wadliwy??

Współczuje ci tego,że jest w tobie tyle nienawiści, czy zawiści. Taka młoda osoba.
Przykre :([/quote]
Uważam ze to dobry sedzia bo nie boi sie dawac cen bdb i db psom ktore na to zasuluguja, bo jest sedzia surowym i bardzo cenionym nie tylko w Polsce ale i wielu krajach zagranicznych. Wiec twierdzenie że nie daje ocen ponizej dosk jest smieszne,
a to ze bierzesz znowu cos do siebie to juz Twoj problem, bo ja nie jestem zawistna i w mojej wypowiedzi nie bylo nic co mogglabys wziasc do siebie. Bo wierz mi że nie tylko Twój pies dostal ocene niższa od tego sedziego, takich osob jest wiele. Przykre jest to ze cokolwiek bym powiedziala uwazasz za atak na siebie. nawet jak bede rozmawiac o pogodzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...