Jump to content
Dogomania

ARAD 2005


orsini

Recommended Posts

[quote name='Agappe'][quote name='Kika']Konkrety macie tu:[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=21775[/url][/quote]

danke za info.. my z donya niestey nie zainteresowane.. za późno już jest[/quote]

Nie jest za późno - termin zgłoszeń upływa 11.09.2005

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa jestem ile osób z tych, które deklarowały się - jedzie?

A odnośnie badań- nasze straże graniczne, celne i inne chyba bladego pojęcia o tych wymogach nie mają.Nikt o to nie pyta!

A z inteligencją to też u niektórych krucho- trzeba panów strażników na kurs szybkiego czytania wysłać.Ostatnio taki jeden pytał mnie dlaczego zdjęcia psa nie ma w paszporcie - nie doczytał bidulek. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Ciekawa jestem ile osób z tych, które deklarowały się - jedzie?

A odnośnie badań- nasze straże graniczne, celne i inne chyba bladego pojęcia o tych wymogach nie mają.Nikt o to nie pyta!

A z inteligencją to też u niektórych krucho- trzeba panów strażników na kurs szybkiego czytania wysłać.Ostatnio taki jeden pytał mnie dlaczego zdjęcia psa nie ma w paszporcie - nie doczytał bidulek. :wink:[/quote]

e to wogole sie ciesz ze w paszport zajzal :) bo ja sporo granic przekroczylam w te wakacje i to z kilkoma psami na raz i jeszcze mnie NIGDY NIKT o paszport nie zapytal :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='Kika']Ciekawa jestem ile osób z tych, które deklarowały się - jedzie?

A odnośnie badań- nasze straże graniczne, celne i inne chyba bladego pojęcia o tych wymogach nie mają.Nikt o to nie pyta!

A z inteligencją to też u niektórych krucho- trzeba panów strażników na kurs szybkiego czytania wysłać.Ostatnio taki jeden pytał mnie dlaczego zdjęcia psa nie ma w paszporcie - nie doczytał bidulek. :wink:[/quote]

e to wogole sie ciesz ze w paszport zajzal :) bo ja sporo granic przekroczylam w te wakacje i to z kilkoma psami na raz i jeszcze mnie NIGDY NIKT o paszport nie zapytal :)[/quote]

To durne pytanie to mi zadał po 3- godzinnym oczekiwaniu na wjazd do Polski z Ukarainy.To mu powiedziałam,że temu psu to już ten paszport niedługo wcale nie będzie potrzebny- jak padnie z wycieńczenia, tym bardziej zdjęcie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...