Jump to content
Dogomania

TEN - briard udomowiony :)


Teklunia

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Teklunia']o to mu wlasnie chodzilo, zeby przypasc do serca :evil_lol:
to najlepszy sposob na żebry :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]Oj tak - bo nie ma to jak rozczulić państwa - potem na więcej pozwolą :evil_lol:

A Tenuś ma to spojrzenie - oj ma :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia'][B]Daga[/B], chyba po raz pierwszy nazwalas mnie "Teklunia" ;)
[/quote]:lol: no proszę - a dopóki się nie przyznałaś jak masz na imię to Ci wszyscy tak pisali :eviltong:


Ale lepiej pisać po imieniu, prawda? Tak jakoś przyjaźniej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]WITAM najlepszą kucharzącą na DG - oraz Tena ( przy okazji - hihihi )[/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool1:[/quote]
o rany Haniu, czy ja dobrze widze:crazyeye: nie przejezyczylas sie?

oczywiscie witamy serdecznie i cieszymy sie ze wstapilas z wizyta :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']o rany Haniu, czy ja dobrze widze:crazyeye: nie przejezyczylas sie?

oczywiscie witamy serdecznie i cieszymy sie ze wstapilas z wizyta :lol:[/quote]

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]A co ??? Zrobiłam jakiegos ortograficznego błęda ??? :p [/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Kasiu [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG]



[quote name='Teklunia']Gosia - dokladnie :)
Wlasnie dopoki nikt nie wiedzial, to bylo normalne i w sumie dalej jest, jesli pisza to osoby, z ktorymi mam "mniejszy kontakt".
Ale z Wami na przyklad, to juz tak jakos dziwnie nie pisac po imieniu...:oops:[/quote] Tak - dokładnie tak samo myślę - jak się ma z kimś mniejszy kontakt (albo sie nie wie jak ma na imię a głupio pytać :oops:) to normalne pisanie po niku ale jak się z kimś człek zżył to potem.... nie pasuje nie pisać po imieniu, prawda?
Bo to tak jakoś bezosobowo w tym przypadku by było :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=purple]Dzieńdoberek :multi:[/COLOR]

[quote name='Gosiek']
Tak - dokładnie tak samo myślę - jak się ma z kimś mniejszy kontakt (albo sie nie wie jak ma na imię a głupio pytać :oops:) to normalne pisanie po niku ale jak się z kimś człek zżył to potem.... nie pasuje nie pisać po imieniu, prawda?
Bo to tak jakoś bezosobowo w tym przypadku by było :lol:[/quote]

[COLOR=purple]Gosiu zgadzam się z Tobą. A fakntem jest, że jak się z kimś mniej "urzęduje" to raczej nick'ów się używa, ale jak po imieniu to wszystko wydaje się takie ... nie wiem jak to opisać ... jakbyśmy się znali wiele lat :oops: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Dzień dobry Kasiu :buzi:

Cytat:
[quote]Napisał(a) [B]Gosiek[/B]
[I] Tak - dokładnie tak samo myślę - jak się ma z kimś mniejszy kontakt (albo sie nie wie jak ma na imię a głupio pytać :oops:) to normalne pisanie po niku ale jak się z kimś człek zżył to potem.... nie pasuje nie pisać po imieniu, prawda?
Bo to tak jakoś bezosobowo w tym przypadku by było [/I][/quote]
Ja mimo tego, że nie obcuję z Wami tak długi czas również nie wyobrażam sobie zwracać się do Was po nicku.
Po imieniu jest jakoś tak bardziej... rzeczywiściej.. :multi:
Mam nadzieję, że nie macie mi za złe.. :oops:

Buziaczki dla Tenulka :buzi:
I miłego dzioneczka!

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...