Jump to content
Dogomania

spraye do czesania


SATURA

Recommended Posts

Witam! Mam pytanko do Panna Min Czin... Gdzie można zakupić olejek Bernina o którym piszesz? Mogą być sklepy internetowe........ Mam briardzicę płową której ostatnio włos strasznie się wysuszył (sterczy a raczej fruwa na boki szczególnie na udach :( ).... Więc może taki olejek by pomógł..... Dzięki za pomoc. Katerina

Link to comment
Share on other sites

Witam! Mam pytanko do Panna Min Czin... Gdzie można zakupić olejek Bernina o którym piszesz? Mogą być sklepy internetowe........ Mam briardzicę płową której ostatnio włos strasznie się wysuszył (sterczy a raczej fruwa na boki szczególnie na udach :( ).... Więc może taki olejek by pomógł..... Dzięki za pomoc. Katerina
Ja raczej do przesuszonej sierści polecam ci RING 5 w spraju,naprawdę jest super :Dog_run:
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam bardzo za tak szybką odpowiedź :) ...

Panna Min Czin... jakbyś mogła podać mi sklep w którym kupiłaś olejek będę bardzo wdzięczna (widzę, że też jesteś z Wawy :) )... W sklepach w których ja bywałam nie widziałam nigdzie BERNINY ... tylko na wystawach ...

Mam jeszcze pytanka na temat briardów i wogóle chętnie na ich temat porozmawiam... ale nie chciałabym zmieniać tematu jaki tu się omawia więc może by tak nowy temacik :D .... daj znać Pozdrawiam Katerina

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...