Jump to content
Dogomania

jestem nowa- owcz.kaukaskie


kaukazk@

Recommended Posts

hejka mam na imie Patrycja i jestem z Poznania. Po pierwsze chce się ze wszystkimi przywidać i chciałabym się przyłaczyć z wami do rozmowy... :)
Posiadam w domu bardzo małe zoo a moje pieski to 2 owczarki kaukaskie Etna i Szarkan które pilnują moja rodzinne od małej, jak o tym mowa to juz jako małe dziecko miałam taka rase w domu, był to samiec zaro podobny do szarkana cały czas mną sie opiekował i nie spuszczał mnie z oczów chociasz ciągnełam go za ogon i uszy miał do mnie wielka cierpliwość 8). Etne miałam jako drugiego psa chociasz już ma 11 lat to zachowuje się jak zaro.... szarkan jest moim 3 psem juz ma 2 lata 3 miesiące i jest bardzo zabawny i energicznym psem, razem z etna tworzą doskonały dued obronców rodziny i towarzyszy. Zapraszam wszystkich do pogawentki o tych pieknych psach, a i jeszcze coś......

:D [b]WITAM WSZYSTKICH...!!![/b] :D

Link to comment
Share on other sites

glowa do gory! jest sobota, nie ma tak wielu kaukazomaniakow teraz na forum, jak przyjda na pewno Cie przywitaja!! :D zauwaz ze ostatni wpis jest z godziny 15.40 a Ty swoj temat powitalny zalozylas o 16.59 :lol:

musisz pcozekac az ktos tu zajrzy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hmm, może chociaż w ten wątek się wkręcę :lol: Będę miała kaukazicę :lol:
Dwuletnią, bez papierów, z bazaru :-? wiem, wiem, nic nie mówcie.

Ale chcę psa uratować przed zmarnowaniem - szczególy w wątku obok ;)

Dziś się okazało, że już na 100% ją bierzemy :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...