Jump to content
Dogomania

Chorzów 2005


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam dzisiaj do oddziału i ponoć termin zgłoszeń ma być wydłużony o tydzień, ale to jeszcze nie oficjalna informacja.

Pani nas poinformowała, że nie trzeba do nich wysyłać ani kopii dowodu wpłaty (bo ponoć sprawdzają wyciągi bankowe), ani kopii rodowodu czy metryczek.

Zobaczymy czy doszło moje zgłoszenie :-?

Link to comment
Share on other sites

Owszem kopii przelewow nie potrzeba.. Sekretariat honoruje tylko potwerdzenie wplaty na wyciagu bankowym. Codziennie taki odbiera w banku i coddziennie nanosi wplaty do zgloszen wiec faktycznie kopi przelewow nie potrzeba, natomiast rodowodow....
Mysle ze nasza Sylwia nic takiego nie powiedziala ( chyba ze sie to tyczy czlonkow zarejestrowanych w oddziale Chorzow bo tylko w takim wypadku nie trzeba kopii rodowodu)

Podaj nazwe psa powiem Ci czy jestes juz wpisana do programu. Powaznie prosciej jest jezeli dochodzi do nas mejlowe zgloszenie wtedy zaraz zostaje dopisane do komputera.

Dementujac wiec informacje o rodowodach pisze ze kopia rodowodu jest obowiazkiem odgornym i kopia jego musi byc dolaczona do zgloszenia. Chyba ze rodowod jest w przygotowaniu ;) i wlasciciel nie ma jeszcze takowego... wtedy zgloszenie przyjmowane jest na podstawie numeru rejestracyjnego nadanego przez oddzial macierzysty ;)


Termin przyjmowania zgloszen jest jeszcze ponad tygodniowy wiec nie ma co teraz pisac o tym czy zostanie przedluzony czy nie..
zalezy od drukarni ktora bedzie przygotowywac katalog

Link to comment
Share on other sites

taaaaakk
tym razem Swierklaniec otwiera swoj urok przed wlascicielami jamnikow, i terierow wraz z CRT... Mam nadzieje ze wlasciciele ktorzy zglosza na te wystawy beda tak milo wspominac miejsce i udzial w wystawie jak charciarze, owczarkarze, zaprzegowcy... :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Lazarus mogła bym cię prosić o sprawdzenie czy jesteśmy wpisane?

Sprostowanie: moja sunia ma rodowód w przygotowaniu dlatego pani poinformowała mnie, że nie potrzebują kopii metryczki.

Moja sunia nazywa się :Evening Falls
Rasa: Siberian Husky
Klasa: Młodzież

Będę wielce zobowiązana

Link to comment
Share on other sites

Pani Ovesna tylko,ze Jaroslava a nie Bozena ale ta zmiana byla niezalezna od nas.Tak czasem bywa choc lepiej,ze teraz to wyszlo a nie na przyklad w dniu wystawy bo to wtedy afera jest i nikt nie chce przyjac do wiadomosci wyjasnien organizatora,ktory oczywiscie uwielbia robic wystawcom na zlosc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Evening Falls
Będę wielce zobowiązana[/quote]

jeszcze jej nie ma. jak przywiezie Wojtek dzis ze Zwiazku te zgloszenia z poczty i faksu moze wsrod nich bedzie.

z tego co wiem miala sedziowac matka, sedziuje corka ;) moze ktos wie wiecej a wojtka nie ma zeby podpowiedzial ;)

Link to comment
Share on other sites

znam obie, bardzo często mnie sędziowały a córka dała mojemu psu w Czechach na Klubowce wygrać BOB z psem w mlodzieży (to był dla mnie szok bo po raz pierwszy w histori Klubu Lhasa Apso w Czechach BOB nie dla czeskiego lhasaka! no i pies z młodziezy pokonał kilka interów) więc nie jest stronnicza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']A czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy paniami sędzinami?? Jestem amatorem więc chciała bym się odpowiednio dobrze przygotować[/quote]


Jarosłava jest córką Bożeny, obie panie to doskonałe sędziny, a przy tym bardzo sympatyczne :D



A może kiedyś do Świerklańca zawitają ozdóbki, pięknie by się tam prezentowały :wink:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam jeśli zamęczam was moimi pytaniami (mam ich sporo), ale już się denerwuję przed wystawą a został jeszcze miesiąc i chciała bym być na wszystko przygotowana.

No więc powiedzcie mi co muszę wziąć na wystawę - w sensie jakieś zaświadczenie od weta, czy wystarczy sama książeczka zdrowia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...