Jump to content
Dogomania

szczotka dla naszego mopka :)


Recommended Posts

Magda taka szczotka też moze być byleby nie miała kulek na końcach igieł.
Ja moje dziewczenki czeszę szczotkami firmy KW,
[img]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_3535.jpg[/img]
mam jeszcze szczotkę firmy Mason Pearson taką z podwójnymi kolcami
[img]http://www.masonpearson.com/main_pic.jpg[/img]
a grzebyki to najlepiej z obrotowymi zębami
[img]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_645.jpeg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze nasza madzia 18 jest tu bardzo aktywna :)
My mamy taka jak na zdjeciu (po Staruszku) potem metalowy grzebyk, odfilcowywacz, zgrzeblo (i chyba najlepiej mi tym idzie czesanie mlodego) i grzebyk z kolcami ruchomymi. Sa to przyrzady nie - firmowe - wazne ,z eby nie bylo dredow - z czym walcze . Aha- i nie zapomnij o ...mace ziemniaczanej

Link to comment
Share on other sites

Zeby rozplatac dredy (by pies nie wygladal jak Bob Marley) i zeby nie wycinac - wciera sie w dreda make i wtedy rozczesuje - sluzy do tego co bardzo drogie preparaty dajace poslig siersci - polecala mi to pewna hodowczyni z Polnocy. Mowila, ze nie przed jedna wystawa maka ja uratowala - ja sprawdzilam - mialaa racje - tylo trza psa wyczesa potem dokladnie, bo po zmoknieciu bedzie kluseczka...

Link to comment
Share on other sites

no proszę, jak ja się tutaj u was dokształcam :lol:
a dzisiaj oglądałam szczotki i juz sobie wybrałam, znaczy się dla gajki :lol: (trymer, to się chyba nazywa, na allegro zamawiałam) wygląda jak takie mini grabki 8) zapłaciłam ok. 30 zł i całkiem fajne, wygodnie się czesze i dokładniej przede wszystkim 8)

Link to comment
Share on other sites

Madzia jak jest wielki problem kup se make ziemniaczanke;-))), widze, ze sotka 36 dobrze sluchala co jej mowilam;-))
To nie zaden zart maka nie raz mnie wyprowadzila z tarapatow!!! wetrzyja ja w koltunka, siersc dostanie poslizgu, potem dobrze ja wyczesz w tym celu mozesz uzyc nawet zwyklej szczotki do ubran.


Maja od Doggerka na stronie sisco w dziale pielegnacja nie ma praktycznych porad spradzonych przez wlascicieli, tam sa powiedzialabym porady ksiazkowe.A wlascicielka serwisu nie ma zbyt dobrego doswiadczenia jesli chodzi o pielegnacje mimo, ze ma briarda, ale jest on wygolony.

Link to comment
Share on other sites

sotka 36 dobrze sluchala co jej mowilam;-)) nooooooooooooooo
reszta - mocna!!!!
A wlascicielka serwisu nie ma zbyt dobrego doswiadczenia jesli chodzi o pielegnacje mimo, ze ma briarda, ale jest on wygolony.
A czemuz te ten briard jest wygolony?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja w sumie nie mam brirarda, ale długa sierść i kołtuny nie są mi obce, gdyż jestem właścicielką PONa. Własnie zamierzam kupić nowe przybory do czesania i potrzebuje szczotki podobnej do tej, którą zaprezentowała [b]caterina1[/b]
Czy myślicie, że ta:
[img]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_4106.jpg[/img]
będzie dobra??? Wygląda bardzo podobnie, a jest sporo tańsza, kosztuje 19.00 zł natomiast ta z KW 53.00 zł :o Obie są dostępne na stronie Karuska.

No i muszę koniecznie wypróbować sposób z mąką ziemniaczaną - mam nadzieje, że u PONa też się sprawdzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sluchaj - wita vet, to kropelki, wet powiedzial, ze dopiero po 2 - 3 flakonikach (takie ordynarne plastikowe flaszeczki) widac poprawe (w zaleznosci od wczesniejszej kondycji psa) i mial racje - Agat ma mocna i blyszczaca siersc. U niego klopoty z wypadaniem siersci zaczely sie kiedy zrezygnowalismy z suchego (nie lubi ani Eukanuby ani Royala) i przeszlismy na domowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...