Jump to content
Dogomania

Galeria. ;D


Lilo.

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta dziękuje i stwierdzam, że wszystkie beagle są piękne.:cool1:


znowu nas troszeczkę nie było, no ale cóż.
zdjęcia będą jak koleżanka będzie miała dostęp do internetu i mi prześle zdjęcia z dzisiaj.
więc może dzisiaj, może jutro, może w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilo.']Marta dziękuje i stwierdzam, że wszystkie beagle są piękne.:cool1:


znowu nas troszeczkę nie było, no ale cóż.
zdjęcia będą jak koleżanka będzie miała dostęp do internetu i mi prześle zdjęcia z dzisiaj.
więc może dzisiaj, może jutro, może w poniedziałek.[/QUOTE]

no i fotek nie ma :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Lilo.']może będą jutro jak je zrobię,a może później.
Przez testy nie mam weny na zdjęcia. xd
Ale wierzcie we mnie i na to że jutro znajdę motywacje lub sterroryzuje koleżankę, żeby zdjęcia zgrała. ;D[/QUOTE]

Echhh testy... też mam jutro testy niestety :( oby nam dobrze poszło!

Link to comment
Share on other sites

no tak już po testach ponieważ pierwsze gimnazjum nie piszą językowego.
humanistyczny poszedł dobrze.
a matematyczno-pyrzodniczy poszedł tak, że lepiej nie gadać, chociaż mam lepsze oceny z przedmiotów ścisłych niż z humanistyki. xd

co do zdjęć na razie raczej nie będzie ! xd
chyba, że dzisiaj wyciągnę koleżankę z aparatem bo w sumie ładna pogoda, ale otóż ta "koleżanka" jest do wszystkiego zdolna więc muszę liczyć na to, że akurat dzisiaj będzie miała normalne pomysły.

Przed chwilą zauważyłam, że Stich boi się strzelania balonowych gum ponieważ gdy strzeliłam schował się za fotele. o__O

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilo.']no tak już po testach ponieważ pierwsze gimnazjum nie piszą językowego.
humanistyczny poszedł dobrze.
a matematyczno-pyrzodniczy poszedł tak, że lepiej nie gadać, chociaż mam lepsze oceny z przedmiotów ścisłych niż z humanistyki. xd

co do zdjęć na razie raczej nie będzie ! xd
chyba, że dzisiaj wyciągnę koleżankę z aparatem bo w sumie ładna pogoda, ale otóż ta "koleżanka" jest do wszystkiego zdolna więc muszę liczyć na to, że akurat dzisiaj będzie miała normalne pomysły.

Przed chwilą zauważyłam, że Stich boi się strzelania balonowych gum ponieważ gdy strzeliłam schował się za fotele. o__O[/QUOTE]

Mam nadzieję że dobrze testy poszły...

Biedny Stich :loveu: pocieszyłaś go?^^"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jakże stary mój aparat odmówił robienia zdjęć, a nie opłaca się go naprawiać. Bo już wszystko było popsute: zakurzona matryca, słaba wytrzymałość i niełapanie ostrości, a teraz ni wiadomo co.
Na nowy aparat jak to tata powiedział "Trochę poczekasz" bo są większe wydatki.
Więc jeśli mój aparat stwierdzi, że chce się włączyć to porobię zdjęcia, a jeśli nie to będę zdana na czyjś aparat ! ;D
Wiem, że nie wchodzę do was w Galerie, za co bardzo bardzo bardzo bardzo przepraszam, ale mam naukę, a muszę chociaż 4.0 mieć na koniec bo mama mnie udusi, a ocenami lecę w dół.

Czekajcie na mnie. xd

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj będą zdjęcia, ale potem jak Ada(Lucky) zgra ! xd
byłyśmy na wybiegu i puściłam Sticha trochę z oporami bo bałam się, że będzie warczał na większe psy bo się boi, ale z takim wielkoludem się bawił i nic. Potem przyszedł jakiś niezrównoważony psychicznie pies i rzucił się z zębami do Sticha. Jego właścicielka przyszła po niego po jakiś 10 minutach i już miałam jej chęć powiedzieć parę miłych słów, ale jakoś się opanowałam. Niestety już musiałyśmy pójść bo Pani nie zamierzała przypiąć do smyczy swojego pieska to się poteem na jeszcze jednego rzucił. Wystraszyłam się o Sticha bo dobre 5 minut wisiał mu na plechach ten pies.

[URL=http://img715.imageshack.us/img715/996/dsc08611f.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

a teraz album bo nie mam czasu bo pies żąda spaceru ! ;D
[URL]http://img709.imageshack.us/gal.php?g=dsc08605k.jpg[/URL]
proszę nie zwracać uwagę na mężczyznę bo to album zakładany przez LUCKY . xd
ani na moją osobę w szerokich spodniach oraz na osobę w krótkich spodniach .
chyba że będziecie opisywać naszą piękność :cool3:


TO JA LILO ! XDDDD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...