Jump to content
Dogomania

Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak, jak najbardziej.
jestem zainteresowana od samego poczatku, to byla milosc od pierwszego wjerzenia :)
niestety tak sie zlozylo, ze kolejny rok spedzam za granica, wiec w tym momencie nie ma mowy o adopcji. wiem, ze to sporo czasu i nie chcialam za bardzo o tym mowic, bo moze znjadzie sie ktos juz jutro kto Kubusia pokocha i przygarnie i jak najbardziej mu tego zycze. ale jesli bidula nie znajdzie domu do zimy, to z cala pewnoscia znajdzie go u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za wpłatę od cioteczki Kaas1:) martwię się trochę bo jakoś nie bardzo "widzę" jak domknąć budżet Kubusia by uzbierać na następny miesiąc opłaty.Nie wszyscy z tych którzy płacą zagladają na dogo-Pw nie odnosi skutku...Sms-y też nie dochodzą...może ktoś ma pomysł na bazarek?

Link to comment
Share on other sites

oj Kubusiu, Kubusiu... zasiedziałeś się nam już długo.


Ciocie,wujkowie - zapraszam na wątek - obecność mile widziana, a może jakieś pomysły?
[B][SIZE=4][url=http://www.dogomania.pl/threads/225378-Kopniaki-cz%C4%99sto-brak-jedzenia...takie-by%C5%82o-ich-%C5%BCycie.-Teraz-prosz%C4%85-o-pomoc.?p=18919472#post18919472]"Tylko żrą,żadnego pożytku z nich nie ma..." Kopniaki,jedzenie tylko,gdy komuś się o nich przypomniało-tak żyły do tej pory[/url] [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Dostałem wpłatę od ...no właśnie...Dorotaz jak się domyślam:) proszę o info jak mam to rozpisać? i proszę o wpisywanie nicków na przelewie chociaż Dorotę już chyba tego nie nauczę;)[/QUOTE]

tak, przepraszam, wydawalo mi sie, ze to poprawilam w przelewie. to bylo na nastepny miesiac, moze troche przylata dziure w budzecie Kubusia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po awarii na dogo musiałem "odtworzyć" wpłaty- proszę sprawdzić w poście rozliczeniowym czy wszystko pasuje.Na ten moment przelewam do hoteliku wszystko co jest na koncie Kubusia tj 330 zł...to znaczy,że Kubuś jest na minusie o 70 zł.
Jeżeli jest wpłata do hoteliku od Li1 to proszę o potwierdzenie Gabi :)

Link to comment
Share on other sites

Kolejny raz Kubusiowi pomaga w wielkiej biedzie Pani Bożena P. z poza dogo:loveu::loveu::loveu: Wczoraj na konto Kubusia wpłynęło 100 zł.Odliczając jeszcze spodziewaną wpłatę od Li1 przekazuję w takim razie do hoteliku brakującą kwotę za kolejny miesiąc.Bardzo,bardzo dziękujemy Pani Bożenie:Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wpłynęły deklaracje od Leyli:) dzięki:) za tydzień płatność- kto może to proszę o wpłatę:)


EDIT: Grzenka-Twoja wpłata już jest:)

EDIT2 : Dziękuję Jolancie08 za wpłatę:)

Edited by Nikus
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']ponad tydzień mnie nie było na dogo, ale jutro postaram się zrobić przelew za kolejne dwa miesiące.[/QUOTE]

czy ten przelew już poszedł? niedługo termin płatności za hotelik a mamy braki więc bardzo by się przydał:)
Jest przelew od cioteczki Migama- wielkie dzięki:) ktoś jeszcze może wpłacić deklarację za maj to bardzo proszę...

Edited by Nikus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...