Jump to content
Dogomania

Mona K. Selbach (N)


Guest Lotty

Recommended Posts

Proszę o wszelkie informacje o tej Pani. Jak sędziuje? Na co głownie zwraca uwagę?Czy to dentystka?

Edit: Przypominam się. Naprawdę nikt nic nie wie?Jeśli z różnych powodów nie chcecie wypowiadać się na Forum,zapraszam na PW.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A to trudno mi jednoznacznie powiedzieć bo przed nami były tylko ... pekińczyki:-)) i to całkiem spoora stawka (wystawa w Wilnie 2 lata wstecz) a zaraz po "mojej" rasie poszliśmy kibicować zaprzyjaźnionym pudelkom na innym ringu. Co mnie zachwyciło przy ocenie pekinów to to ,że wybierała bardzo ładne zwierzątka ,sprawnie poruszające się .Więcej szczegółów niestety nie pamiętam. Bardzo chętnie jednak do niej się wybiorę ponownie jeśli tylko gdzieś będzie lewki oceniać. Zaprzyjaźnieni hodowcy ze Skandynawii mają o tej sędzinie bardzo dobre zdanie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka']A to trudno mi jednoznacznie powiedzieć bo przed nami były tylko ... pekińczyki:-)) i to całkiem spoora stawka (wystawa w Wilnie 2 lata wstecz) a zaraz po "mojej" rasie poszliśmy kibicować zaprzyjaźnionym pudelkom na innym ringu. Co mnie zachwyciło przy ocenie pekinów to to ,że wybierała bardzo ładne zwierzątka ,sprawnie poruszające się .Więcej szczegółów niestety nie pamiętam. Bardzo chętnie jednak do niej się wybiorę ponownie jeśli tylko gdzieś będzie lewki oceniać. Zaprzyjaźnieni hodowcy ze Skandynawii mają o tej sędzinie bardzo dobre zdanie .[/QUOTE]

Zobaczymy jak to będzie... Cieszę się,że się odezwałaś.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[quote name='Karka'] Nie jest dentystką i delikatna w stosunku do zwierzaka na stole. Obniżała oceny psom płochliwym, nie chcącym chodzić w ringu itp.[/QUOTE]

Zgadzam się w zupełności i dodam,że stosuje pełną skalę ocen i nie szasta tytułami (ładny pies nawet jeśli jest sam w klasie wcale nie musi dostać wniosku).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...