Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

Foxowa no to widzę że nie tylko mój cielak będzie już bez jaj w ferie xd Podadzą se łapkę na zlocie
Nie no bo często onki to agresory nie mówię że twój też ;)
ale my mamy nieciekawe wspomnienia z właśnie Donkiem. Ale Napewno się jakoś dogadają jak nie to na łańcuychu przed domkiem będą wszystkie 3 siedzieć :evil_lol:
Z przykroślą wykreślam Darię ;(
kogo tam jeszcze ? jakieś zmiany ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja postaram się już przelać zaliczkę w następnym tygodniu :)
Muszę Lejdinie kupić linkę.. identyfikator nowy.. szelki :P
a kaganiec jaki polecacie? mi się wydaję że metalowy i kantarek są najlepsze.. (?)
jejus.. ^^ xD Już żyję zlotem :P

Kantar to nie kaganiec. Proponuję przyjrzeć się fizjologom lub baskerville.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]no właśnie niezbyt taki przewidywany nasz skłąd doku jo Anita Iśka Ada Ewulec Marta(jak pojedzie xD) i Kaya 90 coś:evil_lol:[/COLOR][COLOR=Blue][/COLOR][/QUOTE]
Kaya 90 coś melduje, że skład domku wyśmienity! :loveu: (tak w ogóle to Paulina jestem :P)
Czy mi sie wydaje, czy jak wezme mojego Majkela to to będzie jedyna suka w domku?

[quote name='Bartiśkowa_']No to ja się piszę do tego Anulowego domkuu [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
Tylko kurcze bardzop prawdopodobne jest że Barti też się nie pogodzi z Chesterem xd Chodź nie wiem bo ostatnio wszysckie psy kocha ;) Zobaczymy co bd po kastracji
Jego wyjazd też jest nie aż tak pewny więc zoboczymy[/QUOTE]

No weźcie nie kraczcie! Muszą sie polubieć, nie mają wyjścia i już, bo i Barti i Chesterek i Bono muszą być :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Kaya 90 coś melduje, że skład domku wyśmienity! :loveu: (tak w ogóle to Paulina jestem :P)
Czy mi sie wydaje, czy jak wezme mojego Majkela to to będzie jedyna suka w domku?



No weźcie nie kraczcie! Muszą sie polubieć, nie mają wyjścia i już, bo i Barti i Chesterek i Bono muszą być :loveu:[/QUOTE]
[COLOR="blue"] za dużo tych Paulin i mi sie już mieszo kto jest kto Kajutku:D a jak Ci pasi to dobrze a no jedna suka w sumie u nos bydą 3 psy :D[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Kajutku? :evil_lol:
Haha chyba zaczne zapisywać moje odmiany nicku :P do tej pory był tylko Kajaczek i Kajtek xd
3 psy i jedna suka, albo tylko 3 psy bo to czy ją wezme jest pod wielkim znakiem zapytania :D[/QUOTE]
[COLOR=Blue]o psach godom czyli o ziwerzach bo tak to 2 psy i suka xD
a Kajutek tak jakoś fajnie:evil_lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Darunia - wielka szkoda, liczylam, że poznam twoje wilczki :( Mam nadzieję, że wszystko się tam wam ułoży.
Evl - w tym wypadku, wygląda na to, że twój tż będzie jedynym facetem na zlocie :evil_lol:


Mnie tam uklad naszego doku pasuje, zresztą mnie by wszystko pasowalo :)

Aha, trzeba napisać do Cerber, żeby kasę przelała (mogę na królikowym napisać, bo dogo dalej mi muli okropnie) i czy w końcu Kasia od Riki jedzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Darunia - wielka szkoda, liczylam, że poznam twoje wilczki :( Mam nadzieję, że wszystko się tam wam ułoży.
Evl - w tym wypadku, wygląda na to, że twój tż będzie jedynym facetem na zlocie :evil_lol:


Mnie tam uklad naszego doku pasuje, zresztą mnie by wszystko pasowalo :)

Aha, trzeba napisać do Cerber, żeby kasę przelała (mogę na królikowym napisać, bo dogo dalej mi muli okropnie) i czy w końcu Kasia od Riki jedzie?[/QUOTE]
[COLOR=Blue]nie być pewno że jedyn facet:diabloti::evil_lol::evil_lol:
Kasia nie mom pojęcia[/COLOR]

[quote name='Kaya93']2 psy?
Chester, Barti i Bono = 3


A moze być i Kajutek :evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR=Blue]ale już pisałach Krów jedzie jo nie jest z Wami w domku;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono']
[COLOR=Blue][COLOR=blue]ale już pisałach Krów jedzie jo nie jest z Wami w domku;)[/COLOR][/QUOTE]

Ej no :placz:
Nie można odrazu zakładać, że sie nie polubią.
Przecież Iś jak go weźmie to weźmie z pełną świadomością i pewnością, że Krów nikogo nie zaatakuje...
A jeżeli okaże sie, że faktycznie sie któryś z piesów nie polubi to możnaby było zrobić zamianke w domkach, tzn chodzi mi oto, że ten Ktoś z naszego domku przejdzie do innego, tak żeby sie wszyscy dogadali... .

Ale przecież nie tylko w naszym domku może sie zdażyć, że sie czworonogi nie polubią (tfu tfu!!)
I trzeba będzie tak kombinować żeby było dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Ojj.. Wy przewidujecie na przyszłość. - jasnowidze.? ; D xD a może się Krów z Bonkiem polubią.. ^^ <33 (?)
Wszystko jest możliwe :P Ja tam bym chciała zobaczyć Krówskooo. ;* I Bona też :*
Jeśli nie bd się zgadzać to coś się wymyśli :P
a mój rudzielec to jest taki agresywnyyy.. :O ^^ ostatnio aż ptaka złapała xD - wróbelka..
zaczęłam krzyczeć xD ale to Seter.. wiadomo. Nic mu nie zrobiła xD poleciał zaraz dalej hah ; D

Link to comment
Share on other sites

Jej, dziewczyny, nie możemy też odrazu przesądzać, że sie nie polubią. Ja rozumiem wszystko, te nie przyjemne starcia Bartiego i Bona z Owczarkami (Moja Maja 3 razy była pogryziona przez ONka...) Ale nie wszystkie muszą takie być... . Skoro Barti będzie pozbawiony skarbów :P to może będzie im łatwiej sie porozumieć.
Zresztą wszystko okaże sie jak będziemy na miejscu. Teraz może zróbmy liste domków tak jak my byśmy chciały, a na miejscu sie okaże czy psy nam na to pozowlą i zostajemy w takich składach czy potrzebne będą zmianki :P No i trzeba zwrócić uwage na przestrzeń w domkach, żebyśmy sie pomieściły. Bo jak w jednym domku będzie pare wielkich niedziwadków to w rezultacie zabraknie miejsca dla nas xD

Link to comment
Share on other sites

hah no tak xd Barti ostatnio nawet zakochał sie w jednym samcu onka haha...niestety tamten nie odwzajemnił jego wielkiej miłości gejowskiej. Strasznie bym chciala żeby się pogodziły 3 takie piękności
w jednym domku to piękny widok by był ;) zobaczymy
Tylko gorzej jak one się już zgodzą a w domku nie będzie się jak poruszac xdd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...