Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya93']Kurcze, nie wiem co będzie, ale u mnie z kasą baaardzo kurcho :shake: ....
I tu mam pytanie, czy można to wpłacić troche później... jeżeli tak to do kiedy, jeżeli nie to chyba będe zmuszona wypisać sie z listy :([/QUOTE]

Nie możesz mi tego zrobić;(;(:(
Musisz wpłacić jakoś......
ale na pewno można trochę później....

Link to comment
Share on other sites

Iś do maja spokojnie uzbieram :P
Anula, ja wszystko rozumiem i przepraszam, ale nie przywidywałam takiego toku wydarzeń, do kiedy macie wpłacić tą zaliczke? Ja postaram sie uzbierać pieniądze do końca grudnia, najpóźniej - gdzieś początek stycznia.... Nie będzie za późno?

(Teraz święta, przebiore sie w Mikołaja, będe po domach chodzić i kolędy śpiewać :evil_lol: może coś sie uzbiera xd)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']Gosia, ile Ty psów masz ? xd jakieś małe ratlerki czy coś takiego, dog, seter ? xD
Dominika niech się organizatorzy wypowiedzą, a raczej organizatorki :P
im bardziej psa wychowasz tym będzie ci łatwiej.[/QUOTE]

Ja.? ^^ dużo xD Jeśli masz ochotę to zapraszam do rozmowy: 6875051 - gg :P Na zlot wybieram się z Seterką.. też potrzebuje przeszkolenia więc nie martw się Dominika. <33 sama nie jesteś :) Jakby co pomogę Ci z (moim/moją:evil_lol:) Maxem/Maxusią xD

Link to comment
Share on other sites

Zmieńcie mi proszę na: gossia + pies - Lipno :P
wiecie cio.? ^^ moglibyście zrobić taką listę lub zamiast pies napisać rase zabieranego psa :) Uważam że byłoby fajnie..
i wygodnie :) Bo pojedziesz na zlot.. patrzysz a Tu pies 10x większy od Twojego Yorka czy tam kundelka xD
Lepiej być przygotowanym na wszystko.. Moja sunia nie boi się żadnych psów.. Omija je zwyczajnie i nie jest też agresywna..
Parę dni temu przyszła do mnie kol ze Sznaucerkiem i Majka ją zaatakowała.. a ta po prostu próbowała odejść jakby nigdy nic.. Całe szczęście nic się nie stało.. ale chociaż wiem że mam łagodnego psa. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Zobaczymy możę dziś zacznę dopisywać ;P Przeprowadziłaś się czy co ?[/QUOTE]
Nie xD zawsze podawałam: Włocławek i tak zostałooo xD ^^ ale jestem z Lipna.. i w najbliższym czasie nie zamierzam się przeprowadzać :P dziś mnie siostra wkur**ła .! :/ bo namawiała mamę żeby mnie nie puszczała.. jeju$.. gdy już zapłacimy zaliczkę nie bd odwrotu i bd pewna w 250% xD po mojej mamie można się wszystkiego spodziewać :PP
Jak tam Twoje psisko.? Zabierasz krówkę ze sobą ? :D

Link to comment
Share on other sites

Narazie jestem opcji że jedzie chyba że mnie mocno zdenerwuje xdd
W lutym ma kastrację więc mam nadzieję ,że się opanuje w stosunku do suczek ;)
Chyba że z łapkami będzie gorzej to wtedy niepojedzie.

Edit dodałam psiaki :lol: tylko tych co na 100 % pewni.
Tych co niewiedziałam ich psiaki zapisywałam z pamięci więc sprawdzcie czy dobrze zapisałam xdd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Narazie jestem opcji że jedzie chyba że mnie mocno zdenerwuje xdd
W lutym ma kastrację więc mam nadzieję ,że się opanuje w stosunku do suczek ;)
Chyba że z łapkami będzie gorzej to wtedy niepojedzie.

Edit dodałam psiaki :lol: tylko tych co na 100 % pewni.
Tych co niewiedziałam ich psiaki zapisywałam z pamięci więc sprawdzcie czy dobrze zapisałam xdd[/QUOTE]
Ojjj.. ^^ napewno bd grzeczny :p Musisz go zabrać.. gdy go tylko zobaczyłam na focie to już się w tej kudłatej krowie zakochałam xD .! ;***

No to super że psiaki zapisanee :P a I$ Chester to ma Onka i chyba go zabiera :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']Gossia jeszcze nie wiem czy go zabieram. Co prawda podobno się grzeczniejszy robi, ale jeszcze pomyślę.
Zresztą to jest Krowa, ewentualnie pseudo donek, a nie onek :D:D[/QUOTE]

buahahaha :D ładnie tak na swojego psa mówić
? ^^ osh Ty.! Dostaniesz lanie na zlocieee.. .!!!:diabloti::mad: [:eviltong:] xD
Musisz go zabrać :p bo on jest taki ślicznyy ^^



a bd jakiś Dobek ? Kocham Jee.. <3:loveu: Lub Seter? <3 :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']Gossia jeszcze nie wiem czy go zabieram. Co prawda podobno się grzeczniejszy robi, ale jeszcze pomyślę.
Zresztą to jest Krowa, ewentualnie pseudo donek, a nie onek :D:D[/QUOTE]
Ej, nie rób jaj. Chester musi być.

[QUOTE][COLOR=darkred]Pestka + pies - Tomaszów - mix Yorka [/COLOR][/QUOTE]
Jeśli już to kundel yorkopodobny :diabloti: Jeśli on w ogóle jest yorkopodobny :D

Link to comment
Share on other sites

Dobra, wezmę go i oddam Wam na czas zlotu :D podzielicie się po połowie. Zobaczymy czy ktoś będzie za rok nalegał żebym go brała:diabloti:
a tak serio. wzięłabym go, ale póki co nie jestem pewna, czy będę w stanie nad nim zapanować w niektórych sytuacjach. Nie chodzći mi tu nawet o stronę fizyczną, ale jak np. mi zwieje za jakimś małym psem, który zacznie przed nim uciekać to najczęściej nie jestem w stanie go odwołać. I jak to by było w domku, on zawsze jest jedynym psim panem na swoim terenie, nie wiem jakby reagował na inne psy. No i on czasem wychodzi na podwórko w nocy, jakoś sobie nie wyobrażam nocnych spacerów na zlocie, tym bardziej, że ja śpię snem kamiennym, w domu rodzice wstają go wypuszczać ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...