Jump to content
Dogomania

Mioty 2010


cawir

Recommended Posts

[quote name='.:TULA:.']W połowie września spodziewany jest miot Pudli Dużych Białych. Rodzice to Samarcanda PIRATE PRINCE i Dance with me Roze. Roza mieszkająca u Kasi w Białymstoku ma się dobrze i szybko przybiera w obwodach :-). Trzymamy kciuki za pomyślne rozwiązanie.[/QUOTE]

Według informacji ze strony właścicielki, poród planowany był na dziś. Ciekawe, czy są już szczenięta :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ochh, nie podpuszczaj mnie, bo łatwo się nakręcam. Już i tak powoli nastawiam chłopaka, że biały duży pudel musi być. On widział Igora (w Świdniku) na żywo i nie zapragnął własnego, także może nie być łatwo ;) Jeszcze są dwa miesiące do czasu, gdy maluchy będą na wydaniu więc kto wie, kto wie ... Zresztą mogą już być wszystkei zarezerwowane..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daguerrotype']Ochh, nie podpuszczaj mnie, bo łatwo się nakręcam. Już i tak powoli nastawiam chłopaka, że biały duży pudel musi być. On widział Igora (w Świdniku) na żywo i nie zapragnął własnego, także może nie być łatwo ;) Jeszcze są dwa miesiące do czasu, gdy maluchy będą na wydaniu więc kto wie, kto wie ... Zresztą mogą już być wszystkei zarezerwowane..?[/QUOTE]

Z podejścem polaków do pudli sądzę, że możesz jeszcze do woli wybierać :P

Link to comment
Share on other sites

No w dużych teraz można wybierać i przebierać.
I podrośnięte czarnuszki u Cawira szukają domków, i 5 morelek na wydaniu u Lilix4 , teraz białaski po Rozie .
Można powiedzieć, że do wyboru i do koloru :) Brakuje tylko brązika i srebra , ale te jak zwykle są spotykane sporadycznie.

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi o to, że nie są na pniu sprzedawane, tak jak u Cawira została suka, a co jakby kto miał 11 i połowa została? Co innego jak zostanie 6 toyów a co innego dużych... U nas niestety nadal jest przekonanie, że pudel to głupek. Poza tym nie czarujmy się, przy dużym jest kupa roboty. I nie każdy sobie z tym poradzi, czasowo czy też psychicznie :P Na tej podstawie myślę, że jest trudność ze zbytem szczeniąt d9o odpowiednich rąk w PL.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...