Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 21.08


Atik

Recommended Posts

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma jeszcze połowy. Najwięcej zgłoszeń napłynie w ostatnich trzech dniach :wink: Byłem w związku jak był ostatni dzień zgłoszeń na zimówkę do Rzeszowa. Horror - fax wyrzucał kilometry makulatury, a kolejka do zgłoszeń jak w mięsnym za PRL-u. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj dzwonilam do ZK chcialam sie dowiedziec czy przyjeli mi zgloszenie wyslane mailem to mila Pani powiedziala ze w sprawie zgloszen wyslanych elektronicznie dzwonic do niejakiego Pana Jacka :o bo ona mi takiej informacji nie udzieli.... :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek67']Nie ma jeszcze połowy. [/quote]

To ciekawe, czyżbyś wiedział ile psów dokładnie przyjedzie ??

[b]Wielka prośba do osób zgłaszających psy.[/b]

[u]Wszystkie zgłoszenia wysłane poczta tradycyjna lub faxem[/u] mozna potwierdzac w Biurze oddziału - wtorki, piątki - 17-19, czwartki - 10-12, nr tel. 017/854-17-40, 850-52-51.
[u]Natomisat zgłoszenia wysyłane drogą elektroniczną[/u] u p. Jacka - 017/856-10-13 [u]po 20.00[/u]

I jeszcze jedna prośba - jeżeli możecie to przesyłajcie zgłoszenia e-mailem jako załącznik, są czasami problemy z formularzem zgłoszeniowym, więc bezpieczniejsze i pewniejsze będzie przesłanie zgłoszenia jako załacznika.

I przypominam o obowiązkowym dołaczeniu kserokopii rodowodu bądź metryki, (ułatwia to wprowadzanie w przypadku niewyraźnych zgłoszeń), wszelkich championatów i certyfikatów użytkowości. Sprawdzamy to bardzo dokładnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

No pewnie, że wiem, ale Ci nie powiem :P :wink:
PS. Ale faktycznie wyraziłem się nieprecyzyjnie :oops: . Winienem napisać "wg mnie - nie ma jeszcze połowy". Notabene jeżeli to możliwe, to spawdź czy nie miałem racji na chwilę pisania poprzedniego postu :wink: Wg mnie miałem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nasze też gdzieś wsiąkło w necie, więc posłaliśmy wczoraj pocztą a potem sprawdzimy czy w końcu doszło...
Ale sobie znaleźli czas na przebudowę strony; lepiej sięchyba nie dało.
A czy ktoś wie jak z dworca sie dostać na Resovie? Jedziemy w sobotę, bo mamy zawody, a potem raz jeszcze w niedz już na wystawę.
No chyba że Tollera damy w sobotę na wystawę ON :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Tomek67[/b] sprawdzać nie będę, po nie wiem ile zgłoszonych będzie psów, a gdybanie jest połowa czy nie niczego nie wnosi.

[b]Toller-Fox[/b] gdyby od nas to zależało nie trzeba byłoby strony przebudowywać. To nie jest kaprys Oddziału, siła wyższa ... Ja wiem jak dojechać na stadion. Na pewno dostaniesz potwierdzenie z mapką dojazdu.

Link to comment
Share on other sites

[b]Tomek67[/b] a niby dlaczego mam Ci przyznać rację? To, że do końca przyjmowania zgłoszeń jest jeszcze tydzien nie oznacza, że jest ich mniej jak połowa. Jakoś nie przypominam sobie żeby u nas w Oddziale angażował się Tomek. Może będziesz podawał sprawdzone wiadomości. A luz mam, wyjątkowy. Nie nakręcam sie tym, ile jest zgłoszen dzisiaj a ile będzie za tydzień. I tak każde trzeba sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

Jasne, przebudowa rzecz ważna, ale czy w tym momencie? :D
No, nie ma co sie kłócić, jest jak jest, a ważne żeby sama wystawa była ok, a nie to co przed nią. I więcej luzu, prawdę rzekł Tomek 67, nie ma co sie denerwować. :D :D
Lepiej wypowiedzcie sie kto wie, jak tam dotrzeć? PLiz :modla:

Link to comment
Share on other sites

Toller - ja się wyniosłem z Rzeszowa 17 lat temu, a na Resovię jeździło się wtedy MPK nr 13 na Krakowską lub nr 17 na Wyspiańskiego. Tak czy siak, po wyjściu z dworca musisz skręcić w prawo, przejść ul. Grottgera obok dworca PKS, potem w lewo do głównej drogi i po prawej stronie będzie przystanek MPK. Dopytaj się kogoś jak dojechać na Resovię, albo szukaj linii, która jedzie na ul. Wyspiańskiego (albo na Krakowską, ale w tym przypadku trzeba będzie więcej przejść pieszkom). Niewykluczone, że spod samego dworca PKP coś jeździ w tamtą stronę (bo dawniej tylko "koło", które na Resovię nie jeździło), ale to już może jakiś aktualny, uprzejmy rzeszowiak Ci podpowie. Powodzenia. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...