Jump to content
Dogomania

Wystawa międzynarodowa Wrocław 26,09,2009 (zaskoczenie)


ladyyork

Recommended Posts

Byłam wczoraj na wystawie psów we Wrocławiu, yorki -psy sędziował Andrzej Kaźmierski.
Byłam zaskoczona jego oceną dlatego pisze , na 18 psów w klasie 9 dostało ocene doskonałą (czyli połowa), niewielka część bdb w tym mój Cessi i spora część dobrą. Byłam zdziwiona że mój Cessi dostał bdb bo jak sedzia go oceniał to się dobrze o nim wyrażał nawet ,więc byłam wręcz pewna doskonałej:niewiem:, jednak nawet nie o to chodzi ,piesek który był na wystawach 2 razy mianowany do cwc i miał chyba nawet zwyciąstwo rasy dostał ocene db, byłam zaskoczona, ale to nie wszysto ,piesek z jasnym włosem i nogi jak na szczudłach wszedł na lokate a inne o 100% ładniejsze odpadły nawet z oceną doskonałą byłam zszokowana:cool3: bo były ładniejsze nawet z oceną db.

Link to comment
Share on other sites

Ten pan to chyba lubi tak sędziować, bo to samo zrobił w lipcu w Warszawie. Moja suka też wyszła z dobrą, chociaż oprócz tego ma większość doskonałych. Ale najśmieszniejsze było to, że pan Kaźmierski oceniał nas z tygodnia na tydzień, w Warszawie Gracja miała m.in. "depresję za kłębem", a tydzień później w Gdyni był już "piękny prosty grzbiet" :evil_lol: W ogóle opisy wyglądały jakby w ciągu tygodnia pies zmienił się o 180 stopni.
Już pomijając, że w Warszawie puścił z dobrą suki, które zazwyczaj stawały na lokatach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...