Jump to content
Dogomania

zeciakku!


zetah

Recommended Posts

[quote name='Marta & Figa']wystawy wystawami, trzeba mieć jeszcze kase na zawody i seminaria ;) tylko pytanie z kąd brać pieniądze, niestety trzeba było coś odrzucić...padło na wystawy.

[/quote]


ALe jako kibice możecie się pojawić ;p
A wogole to gdzie trenujecie? W Artemisie? Teraz treningi sa normanie w weekendy dalej mimo "mrozów" ?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE] Eee tam, nie wierze, Zecior nabierze jeszcze ogłady i pewnosci siebie i bedzie superowo :cool3:
[/QUOTE]
Oj wątpie :lol:

[quote]A wogole to gdzie trenujecie? W Artemisie?[/quote]
Coś ty, już od jakiegoś miesiąca jesteśmy gdzie indziej - dokładniej, extreme dog ([URL="http://www.extremedog.pl"]www.extremedog.pl[/URL]) i wcale zmiany nie żałuję. :multi: Aktualnie również jesteśmy po treningu.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Moze jakiś filmik ? :loveu: [/quote]Hahaha.
Od 3 dni obserwuję aukcje na allegro z fajną kamerką, tyle że nówka droga i boje się że używana dojdzie do ceny wyższej niż przewiduje... a do końca aukcji jakiś jeden dzień, hyhy trza być pozytywnych myśli! :cool3: Może wtedy pojawił by się jakiś filmik, bo niestety mój aktualny sprzęt jest godny wylądowania w koszu na śmieci. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A swoją drogą... :cool1: :

[quote name='zetah']:mad: :evil_lol:


Fajnie że foty się podobają.
U nas niestety pogoda coraz brzydsza - deszcz, pogoda okropna, dzisiaj byłam z psami na spacerze w rękawiczkach i kaloszach, a i tak mi było zimno. :shake: Więc z fot pewnie nici ale[B] postaram się wziąść za kręcenie filmów sztuczkowych[/B].[/quote]

Więc nie wymiguj się tu teraz brakiem sprzetu, tylko bierz ten co masz i krec, ja tam krece najczesciej moim pierwszym apartem cyfrowym takim 5cio letnim bodajze :diabloti: Więc CZEKAMY :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...