Jump to content
Dogomania

Tadeusz i przy okazji Leon


Maga100

Recommended Posts

[quote name='Vectra']śpi ?

[URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d10.jpg[/URL]

po kim on to ma :hmmmm: :diabloti:[/quote]

[B]no co ty, on naprawdę z zainteresowaniem oglądał! :cool3:[/B]
[B]On jeszcze nie wie, że telewizor jest najlepszym przyjacielem Morfeusza :diabloti: Poza tym brakuje mu pilota w ręku, a bez tego przecież ciężko zasnąć :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maga100

    4060

  • Alicja

    1875

  • dbsst

    1334

  • malawaszka

    1052

Top Posters In This Topic

[quote name='Maga100'][B]A teraz już możecie dzwonić do opieki społecznej :diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
[URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d9.jpg[/URL][/quote]Raczej do TOZu :mad: Matka i dziecko grzeją tyłki w ciepłym domku, a biedny piesio przeziębia nerki na lodowatych kafelkach tarasu :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]no co ty, on naprawdę z zainteresowaniem oglądał! :cool3:[/B]
[B]On jeszcze nie wie, że telewizor jest najlepszym przyjacielem Morfeusza :diabloti: Poza tym brakuje mu pilota w ręku, a bez tego przecież ciężko zasnąć :diabloti:[/B][/quote]
nie dałaś dziecku zabawki :crazyeye: czytaj pilota :evil_lol: wyrodna jesteś :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Raczej do TOZu :mad: Matka i dziecko grzeją tyłki w ciepłym domku, a biedny piesio przeziębia nerki na lodowatych kafelkach tarasu :placz:[/quote]

[B]gorzej :diabloti: przeziębia nerki na lodowatym betonie :shock::diabloti:[/B]

[quote name='Vectra']nie dałaś dziecku zabawki :crazyeye: czytaj pilota :evil_lol: wyrodna jesteś :shake:[/quote]

[B]złym nawykom nie pozwolę się plenić :diabloti:[/B]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d10.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]no taaaaaa...... teraz wszystko jasne :diabloti: typowy facet :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[B]dlatego więcej nie będzie. W następnym ujęcie Tadeusz zaduma się nad szachami :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

no rady co do okien byly wspaniale ino skad ja mam te cycki z mlekiem wziac?
czy Tadzio tez z wielkim zainteresowaniem reklamy sledzi czy ambitniejszy repertuar mu wlaczylas?
a bidny Leon ino bez szybke zagladac moze :shake: a on by se tak chetnie przy dzieciatku polezal, ogrzal bidaka wlasnym cialem, ochronil od zimnych kamiennych plyt.

co do gier to ja zaproponuje [chyba dzis na czasie zyciowym]juz zaczac od pokera!!!!

Link to comment
Share on other sites

witaj ma lepsza połówko duszy :diabloti:
biedny Leon ja widziałam na własne oczy jak on w tym domu traktowany jest :diabloti:
biedny Tadzik od małego przywiązany do szklanego ekranu - a co wtedy robi matka?! zdjęcia pali i przedrzeźnia psa! chociaż nie jakby paliła to była by po drugiej - zimnej stronie szyby :evil_lol:

czy dostanę zdjęcie szafy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Chcemy zdjęcie szafy!!!!!![/quote]

[quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:Yes Yes Yes [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[B]głupie :evil_lol:[/B]

[quote name='dbsst']ale ja cie tak ładnie pLosze :loveu:[/quote]

[B]:angryy:[/B]
[B]już kompletnie ci się rzuciło :diabloti:[/B]
[B]zastanowię się jutro :cool1:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']to pewnie przez te wstrząsy :diabloti:
chcesz ją do mnie przywieźć :roll::crazyeye:[/quote]

[B]a to ja jutro jestem u ciebie? :cool1:[/B]
[B]to czemu nic o tym nie wiem? :cool1:[/B]

[quote name='asher']
Wklej zdjęcie szafy, coooo...? :loveu:[/quote]

[quote name='Vectra']jakiej kurde szafy ?[/quote]

[quote name='asher']No tej fajnej, wartej pokazania :loveu: :evil_lol:[/quote]

[B]odpitolcie się :diabloti:[/B]
[B]Szafa jest tadziowa i najtańszy chłam z Ikei, więc wstyd w ogóle w domu mieć, a pokazywac publicznie już w ogóle :cool1:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...