Jump to content
Dogomania

ogrodzony teren dla psiaków


Aaricia

Recommended Posts

[B][COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam wszystkich Dogomaniaków![/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mieszkam na Białołęce/północnaWarszawa, mam 2 malamuty (Wantę i Brasa), mieszkamy w domu, więc psiaki mają spory teren do biegania (1800m), chciałbym jednak by moje psy mogły bawić się z innymi psami i tu niestety zaczynają się schody … mianowicie nie spuszczam moich psów na spacerach ze smyczy [/FONT][/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3], ponieważ nie są w 100% odwoływalne, niestety, boje się o ich bezpieczeństwo, więc żeby je wybiegać uprawiamy bikejoring i dogtrekking [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3].Mam pewien pomysł by temu zaradzić, piszę w dziale o Syberianach ponieważ wiem, że psy tej rasy też mają tendencję do ucieczek i może tu będzie odzew (bo niestety na forum o spacerkach nie bardzo...[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]). [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mój pomysł polega na tym by znaleźć ogrodzony teren który można byłoby wynajmować od właściciela za opłatą na godziny i umawiać się tam na wspólne zabawy psiaków i pogaduchy właścicieli (a może nie za pieniążki tylko np. za to że kosilibyśmy tam trawę co jakiś czas, czy cos takiego) Mógłby to być stary sad, łąka, działka ze starym, niezamieszkanym domem, działka jeszcze niezabudowana, no wiecie, jakikolwiek ogrodzony teren w okolicach Warszawy. Może ktoś w swoim sąsiedztwie widział taki teren i mógłby „zagadać” z właścicielem? Możnaby się tam też wzajemnie uczyć jak trenować psy, może zbić z desek wspólnie jakieś drabinki i kładki do agality, zawiesić oponę itp. [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]A może ktoś już coś takiego wynajmuje i moglibyśmy się przyłączyć? [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiem, że są ogrodzone tereny dla psów w parkach na terenie Warszawy, ale tu chodzi o coś innego, jak dla mnie takie ogólnodostępne tereny odpadają, bo biega tam na raz za dużo psów i łatwo o bójki niestety [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Co wy na to? Jeżeli ktoś nawet nie wie nic o takim terenie to mimo wszystko bardzo proszę o opinie czy takie coś według was w ogóle ma szanse powodzenia i czy ktoś chciałby się zaangażować w takie zabawy gdyby teren się znalazł? [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam serdecznie ja i moje psiaki.[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...