Jump to content
Dogomania

Śmieszne i dziwaczne zachowania basków i nie tylko basków


agabass

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agabass'][quote name='Basenji']Mój piesiak chyba by tak nie wytrzymał.
Zdrówko[/quote]
tylko Ci się tak zdaje ze mną każdy basek chciałby spędzić wakacje :lol:[/quote]
Tak ci się tylko zdaje, że z Tobą każdy basek chciałby spędzić wakacje :evil:
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

może nie w paczce ale możesz ją spakować to pojedzie z nami na wakacje dziewczyna na mazury i nad morze co ty na to

A ja właśnie przypomniałam sobie śmieszne zachowanie mojego Gnoma nie wspominając, że chłopaczyna właśnie spycha mnie z fotela. Zdarza się że mój mały potwór łapie mnie za kolczyk w pępku jak leże i swymi zębami chce wyrwać cholerstwo robi to z zaskoczenia. I co wy na to przyjemna może być podudka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']...
A ja właśnie przypomniałam sobie śmieszne zachowanie mojego Gnoma nie wspominając, że chłopaczyna właśnie spycha mnie z fotela. Zdarza się że mój mały potwór łapie mnie za kolczyk w pępku jak leże i swymi zębami chce wyrwać cholerstwo robi to z zaskoczenia. I co wy na to przyjemna może być podudka?[/quote]

A ilustracja do powyższego opisu nie jest przewidziana ? :wink:
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak'][quote name='agabass']...
A ja właśnie przypomniałam sobie śmieszne zachowanie mojego Gnoma nie wspominając, że chłopaczyna właśnie spycha mnie z fotela. Zdarza się że mój mały potwór łapie mnie za kolczyk w pępku jak leże i swymi zębami chce wyrwać cholerstwo robi to z zaskoczenia. I co wy na to przyjemna może być podudka?[/quote]

A ilustracja do powyższego opisu nie jest przewidziana ? :wink:
Pozdrawiam.[/quote]
zobacze co da się zrobić może mi się kiedyś uda uchwycić te jego dziwaczne zachowania
zupełnie jak z gumkami do włosów szczególnie na włosach strzeszcie się ludzie w kuckach Gom nie ominie nikogo wszyscy odczują boskie łapki Gomziora Stylisty Sadysaty :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No, normalnie zazdrość (co tam zazdrość - zawiść) mnie zżerała od środka!!! :wink: Taki tani, domowy fryzjer, a ja takiego nie mam!!!
Pzdr.[/quote]
No Ty to masz akurat i kwalifikacje i chętnych do przyuczenia. Potrenuj swoje stadko w tym kierunku!
:D
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek']No, normalnie zazdrość (co tam zazdrość - zawiść) mnie zżerała od środka!!! :wink: Taki tani, domowy fryzjer, a ja takiego nie mam!!!
Pzdr.[/quote]
No Ty to masz akurat i kwalifikacje i chętnych do przyuczenia. Potrenuj swoje stadko w tym kierunku!
:D
zdrówko[/quote]
[b]Asiaczku[/b] nie ma problemu mogę umówić cię na wizytę u gwiazdy nawet może być wizyta domowa. Pierwsze trzy strzyżeniowyrywania gratis za czwarte już trzeba będzie słono zapłacić, ale nie koniecznie Gomowi :lol:

A [b]Basenji[/b] ma racje możesz wyszkolić swoich tajniaków to układania czupryn. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...