Jump to content
Dogomania

Osprzet Woza


isabelle30

Recommended Posts

kolejny miesiac uzywania i moje obserwacje.
nie farbuje a jest mokra niemal codziennie (obroza skorzana), po wyschnieciu nie robi sztywna jak blacha. biala nappa brudzi sie tylko troszke, pieknie daje sie wyczyscic zwyklym kremem nivea, wirzch takze. jasno jeansowy kolor nieco sciemnial ale to naturalne. zadnych zniszczen - codzienne igraszki psow wagi ciezkiej. okucia czyli karabinczyk przy smyczy i kolko przy obrozy bez skazy. smycz tasmowa nie posiepana.
maja we mnie stala klientke.
Brutus bardzo zadowolony, lubi swoja obroze, jest na wymiar, szeroka, mieciutka od spodu, zadnych ostrych krawedzi na skorze. szwy trzymaja bez zarzutu.
produkt super jakosc. polecam

Link to comment
Share on other sites

ja zamowilam tasmowa, 6 metrowa, z raczka wylozona od wewnatrz biala cieleca skorka, tak jak obroza. jak minie mi okres najwiekszych wydatkow to zamowie dla pluszaka drugi komplet. marzy mi sie piekna szeroka biala skorzana obroza. maja fajna opcje. mozna zamowic od razu grawerowana adresowke przynitowana tak aby konce nitow siedzialy pod nappa.
i ceny maja bardzo przystepne

Link to comment
Share on other sites

dlatego obroza Dingo poszla do smieci. teraz nasza obroza Flowers w kolorze jeans nie farbuje. troche sciemniala tylko.
napisalam do nich maila z zapytaniem o sprzet na zamowienie.okazuje sie ze zrobia ci wszystko wg twojego projektu i od razu daja wycene. mozesz laczyc kolory dowolnie, wzory itd. dlugosc smyczy i szerokosc okreslasz sama, sama tez wybierasz rodzaj zapiecia, wielkosc metalowego oprzyrzadowania....nie doliczaja ceny dodatkowej. za swoja smycz zaplacilam 32 zl. a komfort ktory ma pies i moja reka sa bezcenne...

Link to comment
Share on other sites

jutro w dzien zrobie i ci pokaze. smycz jest zwykla, oprocz tej raczki. obroza za to piekna ale bez zbednego przepychu. taka dla faceta.
widzialam ostatnio kolezanke Brutusa, mloda goldenke w obrozy Dingo, wykapala sie w niej....jak ja zobaczyla to cala zbladlam. wygladala jakby jej ktos gardlo podcial....

Link to comment
Share on other sites

sorry ale okazalo sie ze mam zerowe akumulatorki i sie nadal laduja. pamietam o Tobie
szlag mnie dzis trafil bo bylo co fotografowac jak sie Brutus przciagal pieknie linka bawiac sie z malym beaglem, i bylismy dzis w lesie, tez bylo fajnie jak Brutek zjezdzal na tylku po piachu z wielkiej gory z mina "o rany! co sie dzieje! dlaczego nie moge sie zatrzymac! ratunku!!!!"

Link to comment
Share on other sites

bylismy w lasku brodnowskim, ale w przyszly weekend moze wybierzemy sie do rodzicow na dzialke i przy okazji do lasu na bemowie. tam przynajmniej wogole nie ma ludzi ani psow, swiety spokoj.
specjalnie dla ciebie obroza i smycz na fotce, dzis zrobilam porzadki w kompie w pracy i okazalo sie ze mam juz zdjecie sprzetu. zobaczymy czy uda mi sie tutaj je umiescic. roznica miedzy wtedy a teraz polega na tym ze do obrozy pzrynitowana jest blaszka z nr telefonu oraz skora stala sie z jasnoniebieskiej ciemno niebieska a nawet granatowa, a biala skorka juz nie taka pieknie biala. ale nic nie jest zniszczone.
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ce149cd7f0b949b7"][IMG]http://images42.fotosik.pl/114/ce149cd7f0b949b7m.jpg[/IMG][/URL]

weszlo, ale troche male

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='isabelle30']dlatego obroza Dingo poszla do smieci. teraz nasza obroza Flowers w kolorze jeans nie farbuje. troche sciemniala tylko.
napisalam do nich maila z zapytaniem o sprzet na zamowienie.okazuje sie ze zrobia ci wszystko wg twojego projektu i od razu daja wycene. mozesz laczyc kolory dowolnie, wzory itd. dlugosc smyczy i szerokosc okreslasz sama, sama tez wybierasz rodzaj zapiecia, wielkosc metalowego oprzyrzadowania....nie doliczaja ceny dodatkowej. za swoja smycz zaplacilam 32 zl. a komfort ktory ma pies i moja reka sa bezcenne...[/quote]

Tu Iza pisała o zamawianiu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Właśnie otworzyłam paczkę z kompletem woza. Fenomelanie wykonany sprzęt. Obroża solidna, a miękka w dotyku i elegancka. Smycz z każdym detalem świetnie wykonana.
Dostałam fakturę (uwaga!) w kopercie! z podziękowaniami za dokonany zakup i płytą DVD, żebym mogła obejrzeć inne artykuły tej firmy.
Robię bardzo dużo zakupów w sklepach internetowych, ale nigdy nie byłam jeszcze tak zadowolona z obsługi.
Pani prowadziła ze mną pólgodzinną rozmowę przez telefon, doradzając co do koloru, wzoru kompletu.
Solidna firma, pewnie tak samo solidna jak artykuły. A jak pięknie pachnie skórą...
Warto.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

czy wasze psy chodzą w obrożach cały czas, czy tylko mają zakładane na spacery?
Alto nosi cały czas, by w razie czego byłoby go za co złapać, i zastanawiam się czy taka obroża zbyt szybko się nie zniszczyła. Korci mnie taki komplecik w szwajcarskich barwach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...