Jump to content
Dogomania

Bingo (Betthoven MAGICZNA OAZA)


paulina2904

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaja10014'][URL]http://images45.fotosik.pl/220/177f331fe0157e14med.jpg[/URL]
ojejku jaki słodki:loveu:

[URL]http://images40.fotosik.pl/215/e34e77c64804517amed.jpg[/URL]
ślicznie ma rozmieszczone kropeczki:loveu:[/QUOTE]
Baardzo dziękuję :loveu: W tym pierwszym zdjęciu t wygląda jak aniołek ,ale to tylko pozory:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przyszła mi paczka wieczorkiem z karmą ,adresówką i szamponem do białej sierści:diabloti: i skoro miałam szampon to postanowłam ,że wykąpię tego bandziora:diabloti: to miała byc pierwsza kapiel odkąd się pojawił Bingas w domu i bałam się trochu jego reakcji:evil_lol: ,ale o dziwo poszło łatwo:crazyeye: podniosłam tego klocka wsadziłam do wanny z cieplejszą wodą i muyślałam ,że i ucieknie ,a on stał naburmuszony i trochę się trząsł nawet nie chciał swojego czekoladowego przysmaku zjeśc tak się sfochał:evil_lol: potem pach pach i gotowe wyciągnełam go z wanny i wytarłam ,a tem jak zaczął merdac lizac się i cieszyc:crazyeye: w nocy tak ładnie pachniał:loveu: jak wysechł i taki bielszy się zrobił:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']no to chłopak teraz świeżutki:loveu::loveu: Ale musiał mieć minę w tej wannie:diabloti:[/QUOTE]

Mina była genialna ,ale wtedy nie myślałam ,żeby mu zdjęcia robic:lol: Przed chwilą wróciłam ze spacerku i pod koniec wkurzyłam się ,bo spotkał tego dużego psa z mojej klatki i tak się zapędził w tym szczekaniu ,że kiedy poszlismy dalej i spotkaliśmy faceta ,który przygladał się Bingsowi dziwnie to ten wyrwał w stronę faceta z rykiem:shake: i gościu coś pod nosem pitolił:roll: teraz to juz koniec będie chodził na kagańcu bo nie potrafię oduczyc jego tej agresjii do zwierząt i skakania do ludzi:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Super :multi:
Tylko nie wiem czy moja nie będzie zazdrosna o niego :evil_lol:

A tak na serio... Jest pięknie umaszczony, figurkę ma że ho-ho... ;) Wesoły, wysportowany, przystojny - dalmat ideał :loveu:[/QUOTE]
Bardzo dziękuję:loveu: Ale tak na prawdę to rzeczywiście prawie z niego ideał-muszę ciężko poracowac nad zachowaniem:cool1: ,które sprawia trochę kłopotu:roll:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze nie cierpię wychodzic z nim kiedy ma kubełek na mordzie ,bo takie jajca odwala:shake: skacze,ciągnie ,tańczy i jeszcze brakuje ,żeby śpiewał:diabloti: ,ale i tak wprowadzę mu ''zero tolerancji'' bo nie chcę ,aby był odbierany jako pies nieobliczalny i niedługo idę do straży miejskiej zapytac się o takiego faceta stamtąd który tresuje psy i przy okazji zmienic dane na czipie:cool1: A wogóle dzisiaj nie mam zbytnio humoru z powodu dzisiejszego święta ,bo już mi się smutno robi jak myślę o Pongu
[*]:-(:-(:-( nadal ciężko jest bez niego:placz: Wiem ,że mam nowego psa i tak dalej ,ale dziwnie będzie w te święta bez Ponga:-( i jak wychodzę z Bingasem na smyczy(flexi) którą kupiłam w styczniu tego roku dla Ponga bo zerwał to mi głupio:oops::-( ,ale koniec ryczenia muszę się wziąśc za Bingasa i jego przyszłośc wśród ludzi:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki:p już nawet myślałam o tym ,że Pongo coś musiał zadziałac ,bo tak Bingas jest podobny do niego z charakteru ,że szok, naprawdę takie podobne ma pewne zachowania np.ciągle 'gada' (rusza paszczą i wdobywa różne dźwięki zależy w jakim tonie się do niego odezwę) ,straszne łakomczuchy,na psy których Pongo nie lubił bardzo źle reaguje i jeszcze (to będzie głupie ,ale taki szczegół się liczy:eviltong:)w tym samym miejscu sika od początku (a tam raczej żaden pies nie chodzi) więc jest sporo takich szczegółów które zauważam ,a tym czym się różnią to jest to że Bingas jest bezczelny jeśli chodzi o kradzieże i podgryza mi ręce(poprzedniemu się to zdarzało rzadko ,a jak już to przepraszał:loveu:) i nie lubi moich małych pupili:shake: ,ale zobaczy się to wszystko za parę miesięcy ,bo to może się jeszcze zmienic ,ale tych kradzieży to mu nie popuszczę:diabloti: nie mam skarpetek:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']jak przeczyta to Beata to odpłynie[/QUOTE]
Magda jeżeli pisałaś o mnie to powiem Ci po cichu że jestem na tym wątku codziennie i odpływam.

Udał nam sie ten domek jak nic. Paulina mnie mało zna bo z Kasi a gadała. Moja strona to była sprawdzenie domu i rozmowa i hodowcą.

O ile dom sprawdza sie ja talala to hodowca raczej zpomniał o swoich obiecankach :cool3: .

Chyba zadzwonię do hodowcy że im Szoguniastego bez jaj zwalamy spowrotem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']O Tobie Beatko:loveu:

Bingo naprawdę super trafił, bardzo się cieszę że go poznałam, pewnie za jakiś czas się ponownie umówimy na spacerosa jakiegoś:p Fajny chłopak z niego. Tak Paulinę pokochał, ze zjada skarpety, zeby z domu nie wychodziła:diabloti:[/QUOTE]
O tym motywie przestępstwa Szogunisty nie pomyślałam:evil_lol: Rzeczywiście dłużej jestem w domu jak nie mogę znaleźc skarpetek:diabloti: Musimy się spotkac na spacerku ,ale wtedy jak będe miała więcej czasu ,bo teraz w listopadzie mam pełno roboty z próbnymi maturami i fakultetami i treningami i wogóle:cool1: i jeszcze muszę z Bingasem skoczyc do straży miejskiej przerejestrowac czip i zapisac w bazie danych i jeszcze porobię badania Bingasowi ,bo kilka dziwnych rzeczy się z nim dzieje i wolę wszystko wiedziec o stanie jego zdrowia niż czekac na niespodziankę:roll: i najważniejsze zrobic mu test na alergeny ,bo ta rasa często ma jakieś uczulenia na tle pokarmowym i chcę jak najlepiej dobrac u karmę ,żeby pewnego dnia nie zaczął łysiec:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina2904']ale wtedy jak będe miała więcej czasu ,bo teraz w listopadzie mam pełno roboty z próbnymi maturami i fakultetami [/QUOTE]
To dokładnie tak jak ja :cool3: na nic nie starcza mi ostatnio czasu :roll:

Ojj ja też chetnie bym na taki kropkowy spacer poszła... Ale w Bydgoszczy kropków ni ma albo bardzo mało jest, a nie będę przecież jechać na spacer przez pół Polski :evil_lol:

Pozdrawiam cieplutko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina2904']Wyściskałam misia od cioteczki:loveu: ,a teraz pora na zawno zapowiadane foteczki:diabloti:

Śpiący szogun:evil_lol: widok nie częsty
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/220/177f331fe0157e14med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Aniołek. :loveu:
Lepiej zaopatrz się w jakąś siekierę, bo lecę ci go ukraść! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...