Jump to content
Dogomania

bedlington terrier


jaszczurka

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

[quote name='klara09']Claudia_Jazz zapewne chodzilo o nasza hodowle tj. Mushanga ktora jest w Krakowie....
Kojarze Cie- ty masz westa...tak kontaktowalas sie z moja mama.

A co do sportów- to bedli sie nadają do roznego rodzaju sportów...w agility napewno by sobie dobrze radzily.
Bedli ubustwiają swojego pana- bardzo chetnie wspolpracuja z czlowiekiem[/QUOTE]
O właśnie o klarę09 mi chodzi :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klara09']Claudia_Jazz zapewne chodzilo o nasza hodowle tj. Mushanga ktora jest w Krakowie....
Kojarze Cie- ty masz westa...tak kontaktowalas sie z moja mama.

A co do sportów- to bedli sie nadają do roznego rodzaju sportów...w agility napewno by sobie dobrze radzily.
Bedli ubustwiają swojego pana- bardzo chetnie wspolpracuja z czlowiekiem[/QUOTE]
Boże ty będziesz mieć szczeniaki?! Te cuda?! Ile będą kosztowały?! :D Jezu ja nie mogę... ja chcę szczeniaczka rasy bedliii ;D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/13033-bedlington-terrier/members/110337-I♥Torro"][B][COLOR=#4444ff]I♥Torro[/COLOR][/B][/URL] narazie nie bedziemy mieli szczeniaków...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/13033-bedlington-terrier/members/110209-pawelg"][B][COLOR=#4444ff]pawelg[/COLOR][/B][/URL] - to macie pole do popisu z Celinką....Ciapuś nie bedzie wam zabierał na krajowkach rasy...ale mozecie miec inną konkurencje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...