Jump to content
Dogomania

Jaki jest w końcu Pro plan z Puriny???


Frosh

Recommended Posts

Przeczytałam wszystkie tematy z żywienia i nie znalazłam odpowiedzi. :(
Mam pudla czarnego duzego narazie ma 3 mesiace i je proplan. Z opini różnych ludzi ( hodowców i zwykłych posiadaczy) słyszałam, ze jest to najlepsza ale i najdrozsza karma.
wiec jak to z nią jest :D :question:

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z przedmówcą, a skoro psu pasuje i nic się nie dzieje, nie ma powodu, żeby zmieniać :) Z autopsji polecam jeszcze Royalka i Bento - moim psom służą, natomiast odradzam Eukanubę - starszy pies nie chciał jeść, jak go zmusiłam, dostał uczulenia (jest alergikiem pokarmowym).

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie zwiazane z Purina dog chow,mianowicie wczoraj kupowalam znajomej w pobliskim sklepie zoologicznym ta wlasnie karme,z tym ze sprzedawca zaproponowal mi do wyboru;Purine produkcji austriackiej 1kg.w cenie7 zl.lub Purine produkcji kanadyjskiej1kg.w cenie8.50 sugerujac, iz jej sklad jest porownywalny z Royalem.Strasznie sie zachwycal kanadyjska i twierdzil ze przez dlugi okres czasu nie bylo jej na stanie sklepu.W zwiazku z tym ze niewiele wiem o Purinie a na necie nie znalazlam nic ciekawego moze ktos udzieli mi jakichs informacji odnosnie tego,co powyzej?Kupilam ta niby lepsza :lol:

Link to comment
Share on other sites

hmmm zgadza się iż DOG CHOW to badziew w porównaniu do PRO PLAN-a, aczkolwiek kazdy producent swojej karmy poda iż jego jest najlepsza - to trudno jednoznacznie odpowiedzieć czy ta czy tamta jest lepsza - odnoszac się do PRO PLANE -jest to napewno jedna z lepszych karm na świecie, łatwo przyswajalna przez naszych pupili jedna nadal stosunkowo droga !!!!(w niektórych sklepach z psia żywnością) potwierdzają to nawet przedstawiciele Puriny!!! ale to się zmieni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...