Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']super, że koszulki już są :cool3:

Asiu, orientujesz się coś z tymi busam, o których mi jakis czas temu pisałaś, bo nie mogę w necie znaleźć...[/QUOTE]
Mysia napisz może do [B]kinia098[/B], ona mieszka w Bobolinie albo w okolicach (nie pamiętam dokładnie). To ta dziewczyna, która wspominała o koniach, że może jej się uda załatwić dla nas do pośmigania. To ona pisała o tych busach.
Jak już będziesz coś wiedziała, to napisz tu. ;)

[quote name='Marta_Ares']Estera doszła zaległa wpłata od nas??

za psy można płacić na miejscu tak??[/QUOTE]
Właśnie pytałam Estercię, wpłata dotarła.

Za psy oczywiście na miejscu można płacić. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Mysia napisz może do [B]kinia098[/B], ona mieszka w Bobolinie albo w okolicach (nie pamiętam dokładnie). To ta dziewczyna, która wspominała o koniach, że może jej się uda załatwić dla nas do pośmigania. To ona pisała o tych busach.
Jak już będziesz coś wiedziała, to napisz tu. ;)

[/QUOTE]

OK. już wysłałam PW ;)

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://web.pkskoszalin.eu/wyszukiwarka.php?pom=2&data_pol=2010-07-05&sz_el_1=DAR%C5%81OWO&sz_el_2=BOBOLIN&z_miejsca=6110685&do_miejsca=6110256&submit=Szukaj+po%C5%82%C4%85czenia[/URL] ja znalazłam coś takiego ;)

Ja znalazłam takie połączenie z jak najmniejsza liczbą przesiadek:
Poznań - Koszalin wyjazd 11:10 jedzie 3h 49 min o 15:10 jest bus do Bobolina i o 16:02 bylibyśmy na miejscu.
Co mysia myślisz o tym?
Czy ktoś jeszcze jedzie przez Poznań?

tu rozkład z Koszalina wyżej z Darłowa
[url]http://web.pkskoszalin.eu/wyszukiwarka.php?pom=2&data_pol=2010-07-05&sz_el_1=KOSZALIN&sz_el_2=BOBOLIN&z_miejsca=6111708&do_miejsca=6110256&submit=Szukaj+po%C5%82%C4%85czenia[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kinia nam radzi, że rzeczywiście najlepiej jechać pociągiem do Koszalina z Koszalina pojechać autobusem do Darłowa przez Dąbki - wtedy Bobolin jest po drodze :)

A co do pociągu to ja jednak wolałabym jechać w nocy, zapowiadają upały, więc w pociągu w południe moze być ciężko :-(

O której w ogóle reszta ma zamiar się pojawić w Bobolinie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Kinia nam radzi, że rzeczywiście najlepiej jechać pociągiem do Koszalina z Koszalina pojechać autobusem do Darłowa przez Dąbki - wtedy Bobolin jest po drodze :)

A co do pociągu to ja jednak wolałabym jechać w nocy, zapowiadają upały, więc w pociągu w południe moze być ciężko :-(

O której w ogóle reszta ma zamiar się pojawić w Bobolinie? :)[/QUOTE]

a te autobusy co ja znalazłam to te same o których mówi Kinia?:eviltong:
ja tez bym w sumie wolała być wcześniej..
teraz znalazłąm inne połączenie 1:36 z Poznania 6:40 w Koszalinie, to o tym kiedyś wspominałaś? jeśli te dworce są blisko siebie i pociąg by nie miał opóźnienia to by się zdążyło na ten o 6:45:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

chyba te same :evil_lol:
Ja szukam pociągu, żeby gdzieś mieć dłuższą przerwe... Trzeba psy odsikać i trochę rozruszać :eviltong: Żeby nie bawic sie w przesiadki, to najlepiej było by, żeby ta przerwa była w Stargardzie Szczecińskim, bo i tak tam zawsze trzeba się przesiadać. Z Zabrza do Stargardu Szczecińskiego jedzie się trochę ponad 7 godzin, myślę, ze psy dadzą radę i tyle wytrzymają...
Ten co wyjeżdża z Zabrz o 21:51 pasowałby nam najbardziej, bo o tej godzinie jeszcze bez problemu dostanę się na dworzec... Potem już jest pociąg jakoś przed 1 w nocy.... :roll:
Ten co w Poznaniu jest o 1:36 chyba nie jedzie przez Zabrze, bo nie wyskakuje mi takie połączenie...
Jeśli pojedziemy tym pierwszym to w Poznaniu będziemy o 2:48, a odjazd z Poznania o 3:05 ;) On w Stargardzie Szczecińskim będzie będzie o 5:01... No iżeby tam zrobić "odpoczynek" to musielibyśmy kiblować prawie 2 godziny, bo chyba inaczej się nie da.... Pociąg do Koszalina jest dopiero o 6:44 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja z warszawki bede jechal od 18tej, bede jechal do gdanska odwieźć suna ( pewnie bede ok 24), pewnie sie kimne w domu i rano do bobolina...
Ale watpie zebym wstal o 7 rano...
Predzej tak o 10 rusze na obwodnice i mysle 13-14 bede na miejscu!

ps.
Super że koszulki są już w posiadaniu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Karilka"']Ja jade pociągiem, ktory jest w Łodzi o 22:45 jakoś. W Darłowie o ok. 7:00 - jedzie ktoś takim? Bedzie ktoś o tej godzinie bładził po Darłowie? ;-)[/QUOTE]
My!:multi: Plus Martyna od Grama, czyli Unblecośtam:eviltong:. W Darłowie planowo będziemy o 7:10, jedziemy z Wawy i mamy przesiadkę w Sławnie (łącznie 12h jazdy, bossko:loveu::placz:).
Miło było by pobłądzić sobie razem...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie z cyklu strasznych.... Czy ktoś jadący przez Wrocław byłby w stanie przejąć jednego psa (pinczerkę) i zaopiekować się nią do nastepnego dnia? Psica starsza, grzeczna, może być w transporterze. Bo wychodzi na to, że będę miała do zabrania na zlot 4 psy..... Trzy to jeszcze- Kę i popierdółki zabiorę sama, ale na czwartego brak mi ręki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...