Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

Jutro idziemy na cartrofen do weta to bede z rozmawiac ;]

ale sie pochwale ze pies nie kuleje w ogole nawet po kilku godzinnych spacerach :)
A wlasnie, ja sie usmiechne d domku w torym jest wolne łoże małrzenskie :) jak TZ by sie rozmyslil to zawsze Lulu wskoczy ;]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne kosteczki z woreczkami sprzedawały dziewczyny na bazarku bullowym ;) trzeba zapytać, może jewszcze mają. Kupiłam dla Pi - bo KrA, jak wiadomo, kulturalnie korzysta z toalety....

.....swoją drogą miałam raz piękną rozmowę z panami z SM.... Zaczepili nas z ciekawości, powypytywali, a w końcu jeden ze śmiechem pyta:
-"a woreczki do sprzątania pani ma?"- więc mówię przekornie-
-"a nie mam" (nieprawda, zawsze coś sie plącze po kieszeniach) ;)
-"a czemu?"
-"a bo Kra nie potrzebuje"
-"jak to?"
-"ona jest wychowana i robi tylko do sedesu".....

Panowie najpierw nie chcieli uwierzyć, a potem się prawie tarzali ze śmiechu.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Bardzo fajne kosteczki z woreczkami sprzedawały dziewczyny na bazarku bullowym ;) trzeba zapytać, może jewszcze mają. Kupiłam dla Pi - bo KrA, jak wiadomo, kulturalnie korzysta z toalety....

.....swoją drogą miałam raz piękną rozmowę z panami z SM.... Zaczepili nas z ciekawości, powypytywali, a w końcu jeden ze śmiechem pyta:
-"a woreczki do sprzątania pani ma?"- więc mówię przekornie-
-"a nie mam" (nieprawda, zawsze coś sie plącze po kieszeniach) ;)
-"a czemu?"
-"a bo Kra nie potrzebuje"
-"jak to?"
-"ona jest wychowana i robi tylko do sedesu".....

Panowie najpierw nie chcieli uwierzyć, a potem się prawie tarzali ze śmiechu.......[/QUOTE]
ha ha Ja tez bym nie uwierzyła ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlenuś91']Bo ja to tylko z tym dojazdem się boję że zagubię się gdzieś po drodze...

bo tak to mogę jechać[/QUOTE]
Nie zgubisz się, wszyscy którzy jadą pociągiem, wysiadają w Darłowie i stamdąd dopiero wyruszą dalej prawdopodobnie grupami. Przed zlotem będziemy uzgadniać, kto o której dotrze, bo jeszcze rozkład jazdy pociągów może się zmienić. ;)

Zresztą z Bałegostoku chyba ktoś jedzie, to nie będziesz sama. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Nie zgubisz się, wszyscy którzy jadą pociągiem, wysiadają w Darłowie i stamdąd dopiero wyruszą dalej prawdopodobnie grupami. Przed zlotem będziemy uzgadniać, kto o której dotrze, bo jeszcze rozkład jazdy pociągów może się zmienić. ;)

Zresztą z Bałegostoku chyba ktoś jedzie, to nie będziesz sama. ;)[/QUOTE]

O to chodzi że nikt z Białegostoku nie jedzie a ja straszna panikara jestem pod względem wyruszania daleko od domu :D no ale do odważnych siat należy jak to się mówi ;]

Link to comment
Share on other sites

rezerwacja przedziału kosztuje 45 zł... to trzeba jakoś minimum 3 dni wczesniej załatwiać:) a bilety trzeba kupić 6 godzin przed odjazdem pociągu;)

Przynajmniej kiedyś tak było;)

aaa... i zdaje sie że trzeba rezerwacje i bilety zakupić od stacji początkowej:) (nawet jeśli wsiadacie gdzie indziej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']A kto jedzie z Bydgoszczy?
JA zapewne z moją czwórką + 3 psy wyruszamy z Bdg. Ktoś się dołączy żeby raźniej było?
Orientujecie się może ile kosztuje wynajęcie przedziału?[/QUOTE]

Esterka jest z Bydgoszczy :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']rezerwacja przedziału kosztuje 45 zł... to trzeba jakoś minimum 3 dni wczesniej załatwiać:) a bilety trzeba kupić 6 godzin przed odjazdem pociągu;)

Przynajmniej kiedyś tak było;)

aaa... i zdaje sie że trzeba rezerwacje i bilety zakupić od stacji początkowej:) (nawet jeśli wsiadacie gdzie indziej)[/QUOTE]
Dziękuje bardzo :)
Estera to wiem że jest z Bdg, a ktos jeszcze tam wsiada lub będzie jechał przez Bdg?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...