Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

[quote name='Asia & Ginger']A ja robię listę komu Rose ma w jakich dniach przynosić śniadanie do łóżka. Nie jest to obowiązkowe, ale domyślam się, że Rose będzie miała niezły zapiernicz. :cool3: :diabloti:[/QUOTE]

Jeśli wszyscy będa tak jak Ty wstawać o 14 to spoko moge się na to zgodzić, bo to juz nie bedzie śniadanie tyko obiad, wiec nie będzie mnie obowiązywało:evil_lol:

jej Asiu włąsnie sobie uświadomiłam, że to mój pierwszy zlot bez Ciebie w domku, a przecież zawsze byłysmy jak papużki nierozłączki..:-(:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia & Ginger']A ja robię listę komu Rose ma w jakich dniach przynosić śniadanie do łóżka. Nie jest to obowiązkowe, ale domyślam się, że Rose będzie miała niezły zapiernicz. :cool3: :diabloti:[/QUOTE]
Ja poproszę każdego dnia ;) Tylko ja wstaję tak ok 8, albo i wcześniej jak z psem mam wyjść ;)

Link to comment
Share on other sites

:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Nam przypadlo na 8 lipca, wstrzykiwanie do stawow Lula roztworu z kwasu hiaurulonowego...
Wet stwierdzil, ze to najlepszy czas po kuracji cartrofenem.

:angryy::angryy:

jeszcze bede kombinowac:angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj kupiłam woreczki do sprzątania kup w takim fajnym czymś, co można sobie przyczepić do spodni, albo do obroży psa- w kształcie kości :D I ogólnie, to nie możemy się doczekać. Tylko z góry mówię, że OBOJĘTNIE mi kto dołączy do naszego domku ( ja, Borsuczek, Karolinkka + 2 psy ), ale ja nie mogę spać na piętrowym łóżku, bo moja suka nie będzie mogła wejść i całą noc będzie darła pyska, że jej paniusię zabrali :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']A ja dzisiaj kupiłam woreczki do sprzątania kup w takim fajnym czymś, co można sobie przyczepić do spodni, albo do obroży psa- w kształcie kości :D I ogólnie, to nie możemy się doczekać. Tylko z góry mówię, że OBOJĘTNIE mi kto dołączy do naszego domku ( ja, Borsuczek, Karolinkka + 2 psy ), ale ja nie mogę spać na piętrowym łóżku, bo moja suka nie będzie mogła wejść i całą noc będzie darła pyska, że jej paniusię zabrali :D[/QUOTE]
za ile? ja też czegoś takiego potrzebuję, tylko wszędzie drogie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Jak będą to pewnie że tak. :)
Chociaż ostatnio ich nie widziałam, ale pochodzę po sklepach. Przypomnij mi przed zlotem.
Jak będę miała czas to prześlę Ci zdjęcie mojej.[/QUOTE]
a tam zdjęcie, za 5zł... :evil_lol: pewnie, że przypomnę, jak nie zapomnę oczywiście : P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Nam przypadlo na 8 lipca, wstrzykiwanie do stawow Lula roztworu z kwasu hiaurulonowego...
Wet stwierdzil, ze to najlepszy czas po kuracji cartrofenem.

:angryy::angryy:

jeszcze bede kombinowac:angryy::angryy:[/QUOTE]
Kombinuj koniecznie!
Nie da się tego przesunąć o kilka dni na po zlocie?

[quote name='Unbelievable']a tam zdjęcie, za 5zł... :evil_lol: pewnie, że przypomnę, jak nie zapomnę oczywiście : P[/QUOTE]
Ja też bym była chętna na taką kosteczkę, bo woreczki kupiłam, ale nie mam ich jak nosić.
Mam nadzieję, że nie zapomnimy, co 2 głowy to nie jedna. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Nam przypadlo na 8 lipca, wstrzykiwanie do stawow Lula roztworu z kwasu hiaurulonowego...
Wet stwierdzil, ze to najlepszy czas po kuracji cartrofenem.

:angryy::angryy:

jeszcze bede kombinowac:angryy::angryy:[/QUOTE]
Myślę, że nic się nie stanie jak będzie to 3 dni w ta czy w tą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']No ok ;) Woreczki zapasowe też były. 3 rolki każda po 20szt za 5zł.[/QUOTE]
o, fajnie ;) chociaż pewnie niezbyt będzie nam potrzebne aż tyyyle woreczków :evil_lol:
[quote name='Asia & Ginger']
Ja też bym była chętna na taką kosteczkę, bo woreczki kupiłam, ale nie mam ich jak nosić.
Mam nadzieję, że nie zapomnimy, co 2 głowy to nie jedna. :lol:[/QUOTE]
może nam się uda : P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...