Jump to content
Dogomania

zwierzęta MÓWIĄ :)


Recommended Posts

Mój sznaucerek miniaturka, gdy "męczyliśmy" go (bawiliśmy się z nim) wraz z rodzeństwem, zawsze wydawał odgłos przypominający "mamo nooo". Z początku nie wierzyłam w to, jednak ujrzawszy ten filmik moje poglądy na ten temat nieco się zmieniły. Tym bardziej, że udowodnione zostało, iż niektóre psy potrafią rozumować tokiem myślenia dwu - trzylatka, a więc uczą się w tym czasie także mówić. Psom wychodzi to nieco gorzej, jednak odpowiedź, na pytanie "czemu?" jest chyba prosta. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mój Franciszek , nagminnie drze jape jak coś chce i się go olewa , wydobywa z siebie - JAAAAAAAAA , ale to tak , że umarłego z grobu by podniósł ..
Jak byl szczeniakiem , to 9 na 10 nie wierzyło , że nie mam niemowlaka tylko szczeniaka.
Drząc się , nie wydawal z siebie dźwięków typowych dla psów , tylko był to ryk dziecka .. z dnia na dzień wokal urozmaicał o uuuuuuuuuu , aaaaaaaaaa , eeeeeeeeee , tuu tuuu .... no i jedno mu zostało , jak jest wybitnie zdesperowany to wydziera sie maaaaamaaaaaaaaaaaa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... jeszcze nie opanował dalszej części wypowiedzi , która by brzmiała - chcę stąd wyjść :diabloti:
Oczywiście nadal wyć nie umie jak pies - standartowo psy wydają z siebie dźwięk wyjąc uuuuuuuu, lub auuuuuuu ... Franciszek daje jak zza grobu juuuuuuuuuu juuuuuuuuu kończąc słodko brzmiącym głosikiem , aż bębenki w uszach pękają eeeeeeeee , nieeeeeeeeeeeeeeeee ......


to tak jak by ktoś kiedyś chciał staffika :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...