Jump to content
Dogomania

Sekcja JH - o. Katowice/ Spotkania przerwane


Guest Reyes

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='iwcza']To już wersja ostateczna? Jeśli tak, to ja chyba będę musiała zrezygnować... W poniedziałki wychodzę ze szkoły o 17:30 :shake:[/quote]
Masz PW :-)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy w każdy suchy poniedziałek.

Ja już zwolniłam miejsce (stół). Przeniosłam się do innych sekcji. Macie do dyspozycji "cichszy" kącik.

W poniedziałki bywają właściciele psów z grupy 4 - jamniki, 6 - gończe (beagle, bassety, bawarczyki, gończe...), z gr 7 ( wyżły angielskie i kontynentalne) i gr. 10 - czyli charty.

Są to często ludzie , którzy zaczynają swoją przygodę z wystawami. Nie bardzo się orientują jak wyglada występ na normalnym ringu. Możecie im pomóc.

Już jedną młodą beagielkę" porwano " nam ( do ćwiczeń) po zwykłej wizycie w sekcji i pewnie jeszcze nie raz można będzie spotkać te psiaki u nas w poniedziałek.

Zapraszamy też młodzież do JH. W konkursie młodego prezentera jest miejsce dla was.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hej
Jestem zmuszona ogłosić przykrą wiadomość - będę prowadzić te spotkania planowo tylko do końca tego roku. Jednocześnie szukam cały czas kogoś kto chciałby przejąć ode mnie tą sekcje. Odn. ćwiczeń- cóż, w grudniu po południu powolutku tracą racje bytu z powodu b. niskich temperatur.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...